RegionWiadomość dnia

W Katowicach będzie można wesprzeć słodkie buldożki

Już w tę sobotę będzie można poznać historie buldożków, które zostały uratowane z pseudo-hodowli. Oprócz tego będzie można dowiedzieć się o tym, jak wysoką cenę płacą te psy za coraz krótsze pyszczki i coraz większe oczy. Przede wszystkim jednak – będzie można wesprzeć Stowarzyszenie Adopcje Buldożków.

 

Śmierć prezydenta Gdańska i fala hejtu w internecie! Zobaczcie najnowsze TOP 5 SILESIA FLESZ

 

Akcja odbędzie się w sobotę o godzinie 10 w Hucie Baildon przy ul. Brackiej 20. Oprócz tego w środę i sobotę obok Jarzyniówki będzie stał kosz, do którego można wrzucać karmy, szelki, legowiska, kenele oraz ubranka dla piesków, które posłużą pieskom z Adopcji Buldożków.

 

O Stowarzyszeniu:

Słodkie buldogi francuskie i angielskie, mopsy są niemal wszędzie – w telewizji, na gadżetach, ich wizerunki zdobią ubrania. Oglądając te piękne obrazki, buldożki, często kupowane są nierozważnie, pod wypływem mody, z pseudohodowli nakierowanych na szybki zysk… Takie psy trafiają do nas – te, które często padają ofiarą chodu wsobnego i rodzą się z wieloma wadami genetycznymi, nie od razu widocznymi w pierwszym kontakcie, lub są nieodpowiednio prowadzone w hodowlach – nieożywione, bez odpowiedniej opieki lekarskiej, szczepień. 80% psów SAB, czyli tych, którymi opiekujemy się stale ze względu na ich stan zdrowia, trafiły do nas jako szczeniaki. Jest to w dużej mierze odwrotna tendencja do tej jaka występuje w większości schronisk.

 

Więcej o Stowarzyszeniu dowiecie się zaglądając na stronę:
http://adopcjebuldozkow.pl/
lub wchodząc na ich profil na FB:
https://www.facebook.com/adopcjebuldozkow/

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close