AlarmRegionWiadomość dnia

Więcej lotów do Warszawy z Katowice Airport. Są też nowe kierunki!

Wzrost częstotliwości lotów wiążę się ze zmianą rozkładu. Od pierwszego poniedziałku tegorocznych wakacji samolot z Pyrzowic do Warszawy startuje o godzinie 5:45, 12:05, 15:00 i 18:25, rejsy powrotne wylatują o 10:40, 13:40, 16:40 i 22:50. Nowy rozkład i dodatkowe rejsy PLL LOT z Katowic znacząco poprawiają ofertę narodowego przewoźnika w zakresie przesiadek w Warszawie. Pasażerowie podróżujący z Pyrzowic mogą od teraz trzy razy dziennie, w obie strony, sprawnie przesiąść się na Lotnisku Chopina na rejsy z/do Europy Zachodniej.

W czerwcu br. oprócz zwiększenia częstotliwości lotów na trasie do Warszawy w Pyrzowicach zostało uruchomione nowe, sezonowe, regularne połączenie do Splitu w Chorwacji. Trasa obsługiwana jest przez linię lotniczą Wizz Air dwa razy w tygodniu w każdą środę i niedzielę do 17 września br. W szóstym miesiącu roku zainaugurowane zostały także nowe trasy czarterowe do włoskiego Comiso. oraz do Ochrydy w Macedonii. Aktualnie w sprzedaży z wylotem z Katowice Airport dostępnych jest prawie 115 tras regularnych i czarterowych do 31 państw na 4 kontynentach.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close