RegionWiadomość dnia

Włamali się do domu, skatowali właściciela i obcięli mu ucho! [WIDEO] Brutalne zabójstwo w Komorowicach

W Sądzie Okręgowym w Bielsku-Białej rozpoczął się proces trzech mężczyzn, którzy są oskarżeni o brutalne zabójstwo 48-letniego mężczyzny.

 

Na ławie oskarżonych zasiedli bracia Paweł i Leszek Rz. oraz Radosław Ch., którzy mieli w 2016 roku włamać się do domu w Komorowicach i dotkliwie pobić właściciela. Byli tak brutalni, że odcięli mężczyźnie ucho. Ukradli między innymi laptop, rower i samochód.

Włamali się do domu, skatowali właściciela i obcięli mu ucho! Brutalne zabójstwo w Komorowicach

-Dostał pięściami, było widać, że nos ma rozwalony. Przy urazach nosa to wiadomo, zsiniał od razu, całej twarzy nie widziałem – mówi Radosław Ch., oskarżony. Oskarżeni nie przyznają się do zabójstwa. Twierdzą, że nie chcieli zabić mężczyzny, a jedynie go okraść. -Nie spodziewaliśmy się, że będzie szukać nas policja. Natomiast stan pokrzywdzonego… nie byliśmy świadomi, że w takim stanie został. My byliśmy świadomi, normalnie, że zadzwonił po jakąś karetkę, policję, czy coś. Na pewno widzieliśmy go w takim stanie, że nie świadczyło to o tym, że coś się z nim stanie – mówi Paweł Rz., oskarżony.

Ani obrońcy ani prokurator nie chcieli dziś komentować sprawy. Oskarżonym grozi dożywocie. (Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close