Region

Wodzisław Śląski: mieszkaniec zatrzymał pijanego kierowcę

Pan Damian stał się bohaterem we własnym mieście – a nawet powiecie. Mieszkaniec powiatu rybnickiego zatrzymał pijanego kierowcę, który miał ponad 2,5 promila. Za obywatelską postawę podziękował mu komendant powiatowy policji w Wodzisławiu Śląskim.

 

Kilka dni temu Pan Damian poinformował dyżurnego policji, że ulicami miasta jedzie volkswagen, którego kierowca najprawdopodobniej jest pijany. Mężczyzna ruszył na motocyklu w pościg za kierowcą i gdy ten zatrzymał się na posesji, uniemożliwił mu dalszą jazdę. Patrol, który przyjechał na miejsce sprawdził kierowcę alkomatem – okazało się, że ma 2,5 promila.

ZOBACZCIE KONIECZNIE TOP 5 NEWSÓW SILESIA FLESZ! [24-30.09.2018]

To nie pierwsze takie ujęcie pijanego kierowcy w wykonaniu pana Damiana. Jak sam mówi, jest bardzo wyczulony na tym punkcie i ma już na swoim koncie kilka obywatelskich ujęć.

Źródło i foto: KPP Wodzisław Śląski

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close