RegionWiadomość dnia

Wpadł kolejny podejrzany ws. gangu pseudokibiców na Śląsku [FOTO]

Kolejny zatrzymany w sprawie gangu pseudokibiców, rozbitego kilka dni temu na Śląsku. Tym razem złapano 30-latka w Rudzie Śląskiej. Przypomnijmy – w grupie zajmującej się między innymi handlem narkotykami, złapano osoby podejrzane o brutalne zabójstwo kibica Górnika Zabrze, Dariusza P. w 2017 roku.

 

Rudzcy policjanci zatrzymali kolejnego mężczyznę, który jest podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej powiązanej ze środowiskiem pseudokibiców. Rudzianin został przekazany już śledczym z katowickiego CBŚP. 30-latek to już 40 osoba zatrzymana w związku z gigantyczną poniedziałkową akcją Policji.

CBŚP zatrzymało 39 pseudokibiców. Czy mają związek z morderstwem kibica Górnika Zabrze Dariusza P.?

Przypomnijmy, że w ubiegły poniedziałek w trakcie ogromnej akcji CBŚP zatrzymano 39 osób, które podejrzane są o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz narkotykowe. 30-letni rudzianin jest czwartą osobą zatrzymaną na terenie Rudy Śląskiej. Więcej na temat poniedziałkowej akcji można przeczytać tutaj.
(WZ/KMP Ruda Śląska)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close