AlarmKrajRegionWiadomość dnia

PLEBISCYT TVS na najbardziej PRZYJAZNE MIASTO! w woj.śląskim! [ZAGŁOSUJ]

Każdy chce mieć swoje miejsce – z niezwykłą atmosferą, pełne zieleni i oryginalnych zabytków czy tętniącą życiem dużą metropolię z mnóstwem centrów handlowych i rozbudowaną komunikacją. Które miasto w województwie śląskim jest najbardziej przyjazne? Telewizja TVS rusza z plebiscytem na najbardziej przyjazne mieszkańcom miasto lub gminę w woj.śląskim. To od Was zależy, kto zdobędzie statuetkę, która uroczyście zostanie wręczona podczas organizowanych w Chudowie 6 maja Urodzin Telewizji TVS.

 

Bez względu na to czy jesteś mieszkańcem regionu, czy turystą – możesz wybrać. Podejmij wyzwanie i uwodnij, jaką przewagę nad innymi ma Twoje ulubione miasto – w regionie jest ich wiele, ale każde z nich jest wyjątkowe.

 

Weź udział w Plebiscycie Telewizji TVS i zagłosuj na najbardziej przyjazne miasto i gminę. Na głosy czekamy na oficjalnym profilu Telewizji TVS na facebooku oraz na stronie internetowej tvs.pl pod tym artykułem do 19 kwietnia.

 

 

JAK GŁOSOWAĆ W PLEBISCYCIE NA PRZYJAZNE MIASTO W WOJ.ŚLĄSKIM?

 

 

Zasady naszego plebiscytu są bardzo proste. W pierwszym etapie, trwającym do 19 kwietnia 2017 roku, należy wpisać w komentarzu pod tym artykułem lub postem na facebooku miasto/gminę, które według Was jest najbardziej przyjazne mieszkańcom.

 

Ze wszystkich miast/gmin wybierzemy 5, które wskazało najwięcej osób. W drugim etapie, tj. od 20.04.2017 r.,  z pięciu finałowych miast wybierzecie jedno, najbardziej przyjazne miasto/gminę – i to także będzie Wasze zadanie. Głosować będzie można poprzez SMS i sondę na stronie www.tvs.pl. Szczegóły znajdziecie w regulaminie

 

Kiedy już wybierzecie najbardziej przyjazne mieszkańcom miasto/gminę – Telewizja TVS nagrodzi je podczas 9 URODZIN TELEWIZJI TVS w Chudowie.

 

Proste? To do dzieła!

 

Regulamin dostępny na www.tvs.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close