AlarmKrajRegionŚwiatWiadomość dnia

Wybuch bomby pod polskim autokarem na Ukrainie!

Ktoś podłożył ładunek wybuchowy pod polskim autokarem na Ukrainie! Wybuch bomby miał miejsce w Sokolnikach pod Lwowem na Ukrainie.

 

Jak podaje Radio Zet – nieznani sprawcy w Sokolnikach pod Lwowem na Ukrainie dziś (10.12) w nocy podrzucili ładunek wybuchowy pod polski autokar. Materiał wybuchowy eksplodował, na szczęście nikomu nic się nie stało. W chwili wybuchu w pojeździe nikogo nie było.

Jak podaje Radio Zet – autokar MAN na polskich numerach rejestracyjnych stał w czasie wybuchu bomby na parkingu hotelu Pańska Góra, w miejscowości Sokolniki pod Lwowem. Sprawę bada policja, na razie mundurowi potwierdzają jedynie, że wybuch bomby miał miejsce, ale nie udzielane są żadne inne informacje w tej sprawie. Wg. lokalnych mediów, wybuch bomby uszkodził karoserię autokaru i jedno z okien. (WZ/Radio Zet)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close