Wygrana Urugwaju z Arabią Saudyjską! Suarez bohaterem meczu

SILESIA FLESZ NAJNOWSZE VIDEO

Od samego początku meczu atakowali Urugwajczycy. Już w 2. minucie na bramkę uderzył Suarez, ale został zablokowany.

Pierwsza bardzo groźna akcja Urugwaju zakończyła się golem! Dośrodkowanie na gola zamienia nie kto inny jak sam Suarez. Urugwaj prowadził 1:0.

Dwie minuty później, kolejną ciekawą sytuacją próbował zaskoczyć Arabię Saudyjską Cavani. Piłkę złapał Alowais.

Do końca pierwszej połowy grę kontrolowali Urugwajczycy, nie stwarzając przy tym żadnych groźnych sytuacji.

Statystyki po pierwszej połowie:

Druga część spotkania zaczęła się bez większych emocji na boisku. Minimalną przewagę mieli piłkarze Arabii Saudyjskiej.

Dopiero w 67. minucie przed dobrą szansą znalazł się, nie kto inny jak Suarez. Dostał świetną centrę od Cavaniego, niestety, zamiast poczekać zdecydował się na szybki strzał, wysoko ponad bramką.

Swojej szansy szukał również Torreira! Strzelał niecelnie, jednak przez rykoszet na Suarezie Urugwajczycy byli bliscy zdobycia gola.

Mecz nie był piłkarskim widowiskiem tylko spotkaniem pełnym walki, które przyniosło Urugwajczykom awans do kolejnej rundy Mistrzostw Świata 2018 w Rosji.