AlarmKrajRegion

Wyjechała na studia i zniknęła bez śladu. Gdzie jest Karolina z Orzesza?

Karolina Szczęsny wyjechała z domu rodzinnego w Orzeszu 27 września. Miała rozpocząć studia w Gdyni. 1 października po raz ostatni nawiązała kontakt z rodziną.

 

Zobacz koniecznie: Szokujące nagranie z Katowic! Mężczyzna chciał zgwałcić niewidomego psa!


Karolina Szczęsny 27 września udała się pociągiem z Orzesza do Katowic, a stamtąd miała pojechać nocnym busem do Sopotu. 1 października miała rozpocząć studia w Gdyni. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zaginiona nie pojawiła się na uczelni, a ostatni raz kontakt telefoniczny z rodziną nawiązała 1 października.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 20 lat, 160 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy długości do ramion koloru ciemny blond, oczy niebieskie. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę zimową koloru ciemnobrązowego z kapturem z futerkiem, spodnie jeansowe jasne, bluzę z kapturem koloru fioletowego, buty sportowe z materiału.

CZYTAJ TAKŻE:  Chciał zgwałcić niewidomego psa! Zboczeńca szuka już policja i cały internet! [WIDEO]

Chciał zgwałcić niewidomego psa! Zboczeńca szuka już policja i cały internet! [WIDEO]

Przedmioty: walizka z ubraniami, plecak, laptop

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mikołowie przy ul. Rymera 1, tel. 32/73 77 200, 32/73 77 285, nr alarmowy 112 lub z inną, najbliższą jednostką policji.

Zobaczcie również: Chorzów ma wreszcie rowery miejskie! 150 rowerów czeka na 15 stacjach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close