KrajRegion

Wyrzucił telewizor przez okno po bolesnej porażce biało-czerwonych

Po pierwszym meczu naszej reprezentacji na mundialu jeden z kibiców dał upust swoim emocjom i w centrum Piły wyrzucił z okna swojego mieszkania telewizor. Policjanci z Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili 46-letniego mężczyznę, który za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany karą grzywny.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymali informację, że prawdopodobnie jeden z mieszkańców Piły w dniu 19 czerwca br. po meczu reprezentacji Polski na mundialu, wyrzucił z okna swojego mieszkania telewizor. Biorąc pod uwagę nieodpowiedzialne zachowanie mieszkańca Piły, funkcjonariusze natychmiast zajęli się wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia oraz ustaleniem sprawcy.

Policjanci rozpytali mieszkańców pobliskich budynków, którzy twierdzili, że widzieli telewizor, który leżał na chodniku, jednak nie mają wiedzy skąd on tam się wziął. Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Pile przeanalizowali szczegółowo zebrany materiał oraz wszystkie dotychczasowe ustalenia i wpadli na trop jednego z kibiców, który dał upust swoim emocjom po meczu naszej reprezentacji na mundialu.

46-letni mieszkaniec Piły podczas przesłuchania przyznał się, że był bardzo zły, ponieważ reprezentacja Polski poniosła porażkę w pierwszym meczu na mundialu i w związku z tym wyrzucił przez okno z drugiego piętra telewizor. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany karą grzywny.

 

(źr: KPP Piła)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close