Region

Zabrze: 5-latka wybiegła na ulicę. Została potrącona. Policja poszukuje kierowcy i świadków

5-letnia dziewczynka wybiegła zza zaparkowanych samochodów przy ul. Jagiellońskiej w Zabrzu i została potrącona przez samochód osobowy. Kierujący, a także osoby będące świadkami tego zdarzenia bądź posiadające wiedzę, co do okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt z zabrzańską policją.

 

Powódź pustoszy woj.śląskie! Czy zapora w Wilkowicach wytrzyma?


Do zdarzenia doszło 8 maja 2019 roku, około godz. 19.00 na ulicy Jagiellońskiej w Zabrzu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w rejonie skrzyżowania z ul. Staszica, 5-letnia dziewczynka nagle wybiegła na jezdnie zza zaparkowanych samochodów i została potrącona przez samochód osobowy, który jechał w kierunku ul. Gdańskiej. Kierujący natychmiast zatrzymał się, odprowadził dziewczynkę do domu i przekazał pod opiekę rodziców. Zdarzenie to zarejestrowały kamery monitoringu. Czynności w sprawie prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Zabrze: 5-latka wybiegła na ulicę. Została potrącona. Policja poszukuje kierowcy i świadków (fot. KMP Zabrze)
Zabrze: 5-latka wybiegła na ulicę. Została potrącona. Policja poszukuje kierowcy i świadków (fot. KMP Zabrze)

Kierujący, a także osoby będące świadkami tego zdarzenia bądź posiadające wiedzę, co do okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt pod nr tel. 32 277 92 00, 32 277 92 80 lub z najbliższą jednostką policji – 997.

 

źr. KMP Zabrze

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close