AlarmRegion

Zabrze: Autobus potrącił kobietę na pasach. U kierowcy wykryto amfetaminę! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dramatyczny wypadek w Zabrzu –  potrącenie starszej kobiety na pasach w Zabrzu. W samo południe na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Szczęść Boże w centrum Zabrza, kierujący autobusem komunikacji miejskiej potrącił 62-latkę. Kobieta jest w stanie krytycznym. Jak wynika z policyjnych ustaleń – kierowca był pod wpływem amfetaminy!

 

Zabrze: Autobus potrącił starszą kobietę na pasach. U kierowcy wykryto amfetaminę!

Tragiczne w skutkach potrącenie kobiety w Zabrzu. Została potrącona przez autobus linii nr 840 na przejściu dla pieszych. Ma złamaną podstawę czaszki, kręgosłup w odcinku szyjnym i połamane żebra. –Chciała przejść na drugą stronę ulicy. Przed przejściem dla pieszych zatrzymał się samochód osobowy, który ustąpił jej pierwszeństwa. Niestety lewym pasem jechał autobus, który się nie zatrzymał i potrącił kobietę. Kobieta w stanie ciężkim, nieprzytomna została przewieziona do szpitala – mówi sierż. szt. Agnieszka Żyłka.

Zabrze: Autobus potrącił starszą kobietę na pasach. U kierowcy wykryto amfetaminę!

Sprawą zajmują się zabrzańscy policjanci pod nadzorem prokuratury. Wstępne badania wykazały, że kierowca prowadził pod wpływem amfetaminy. By postawić mu zarzuty prokuratura musi zaczekać na kolejne informacje o stanie zdrowia kobiety.(Martyna Mikołajczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close