RegionSport

Zabrze: Dziś mecz Górnik Zabrze-Zagłębie Sosnowiec. Policja: możliwe utrudnienia w związku z przejściem kibiców

Dziś na stadionie miejskim w Zabrzu, odbędzie się mecz piłki nożnej pomiędzy Górnikiem Zabrze a Zagłębiem Sosnowiec. W związku z tym wydarzeniem, należy spodziewać się wzmożonego ruchu pojazdów na głównych arteriach komunikacyjnych miasta. Policja informuje również o możliwych utrudnieniach w rejonie parku Kuronia, a także ul. Pułaskiego, Armii Krajowej i Piłsudskiego, w związku z ewentualnym przejściem kibiców.

 

Prowadzący siedzi w baranie. Gość niespodzianka! TOP 5 Silesia Flesz


Ze względu na planowany 29 kwietnia, o godz. 18.00, mecz piłki nożnej pomiędzy zespołami zabrzańskiego Górnika oraz Zagłębia Sosnowiec, policja informuje o czasowych utrudnieniach w ruchu, związanych z przemieszczaniem się grup kibiców. Szczególnym obciążeniem ruchu zarówno kołowego, jak i pieszego objęte będą główne arterie miejskie. Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwać będą zabrzańscy policjanci wspomagani przez katowicką prewencję. Podczas zabezpieczenia meczu przewiduje się także w godzinach popołudniowych i wieczornych przemarsz kibiców i związane z tym utrudnienia w ruchu pieszym i kołowym w rejonie ul. Pułaskiego, Armii Krajowej i Piłsudskiego, a także parku Kuronia. Mieszkańców prosi się o wyrozumiałość.

 

źr. KMP Zabrze

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close