AlarmKategoriaKrajRegionWiadomość dnia

Zabrze: Podpaliła swojego syna, gdy ten spał [ZDJĘCIA] Matka odpowie za usiłowanie zabójstwa swojego dziecka

Zabrzańscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o usiłowanie zabójstwa. Podejrzana podpaliła syna, kiedy ten spał. Kobiecie grozi dożywocie.

 

Zabrzańscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o usiłowanie zabójstwa swojego syna. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ulicy Tarnopolskiej w zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce.

Kiedy 29-latek spał, kobieta podpaliła jego ubranie, po czym wyszła z mieszkania. Pomocy płonącemu mężczyźnie udzieliła sąsiadka, która wezwała karetkę pogotowia. Mężczyzna w stanie ciężkim, z licznymi oparzeniami, trafił do szpitala.

Zabrze: Podpaliła swojego syna, gdy ten spał [ZDJĘCIA] Matka odpowie za usiłowanie zabójstwa swojego dziecka (fot.Śląska Policja)
Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i biegły z zakresu pożarnictwa.

50-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Badanie trzeźwości wskazało, że miała 2 promile alkoholu w organizmie. Zabrzańska prokuratura przedstawiła zatrzymanej zarzut usiłowania zabójstwa i ciężkiego uszkodzenia ciała. W trakcie czynności procesowych podejrzana przyznała się do winy. Decyzją zabrzańskiego sądu została tymczasowo aresztowana na okres 3 miesięcy. Grozi jej kara dożywotniego więzienia.

Zabrze: Podpaliła swojego syna, gdy ten spał [ZDJĘCIA] Matka odpowie za usiłowanie zabójstwa swojego dziecka (fot.Śląska Policja)

(źródło: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close