RegionWiadomość dnia

Zabrze: Uderzył quadem w latarnię. 25-latek nieprzytomny trafił do szpitala, wraz z nim pasażerka

Zabrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę, 15 kwietnia, na ulicy Dorotki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-latek jadący quadem, na łuku drogi, uderzył w słup oświetleniowy. Mężczyzna z urazem głowy i licznymi złamaniami, a także ranna 26-letnia pasażerka, zostali hospitalizowani. Czynności w sprawie trwają.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 15 kwietnia, na ulicy Dorotki w Zabrzu, kilka minut po godz. 18.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni kierujący quadem, na łuku drogi uderzył w przydrożny słup oświetleniowy. Nieprzytomny,  z urazem głowy, a także ze złamana nogą i obojczykiem został hospitalizowany. 26-letnia pasażerka ze złamanym obojczykiem, urazem kręgosłupa i ogólnymi potłuczeniami ciała również została przewieziona do szpitala. Czynności w sprawie trwają, a zabrzańscy policjanci apelują o zachowanie szczególnej rozwagi i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 

(źr: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close