KategoriaRegionWiadomość dnia

Zabrze: Znęcał się nad swoją matką! Teraz siedzi w areszcie.

Koszmar trwał dwa lata. Bezrobotny syn znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. Aktualnie przebywa w areszcie.

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

3 lutego doszło do zatrzymania podejrzanego o znęcanie się nad matką zabrzanina. Jak ustalili policjanci       30-latek stawał się agresywny głównie po alkoholu i wtedy atakował matkę. Jak w większości tego typu przypadków, kobieta bała się zgłosić na policję ale na szczęście na pomoc przyszli pracownicy opieki społecznej. Zgłosili sprawę zabrzańskim mundurowym z pierwszego komisariatu a Ci po zebraniu materiału dowodowego zatrzymali zwyrodnialca. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Cała sprawa po raz kolejny rzuca światło dzienne na problem przemocy domowej w Polsce, bo jak wiadomo tego typu przypadków jest więcej. Niestety zastraszane ofiary często nie zgłaszają tych sytuacji do odpowiednich służb. Dlatego apelujemy – jeśli widzicie Państwo czyjąś tragedię, nie pozostawajcie obojętni!

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pedofil w Katowicach! Mężczyzna zgwałcił dwie dziewczynki? [FOTO, WIDEO]

Śmierć chłopca z Domu Dziecka w Sosnowcu. Będzie sekcja zwłok

Oscary 2020: „Boże ciało” Jana Komasy bez statuetki. „Parasite” wygrał w czterech kategoriach

źródło: www.zabrze.slaska.policja.gov.pl
red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close