Region

Zaginął Dariusz Sobieraj z Zawiercia. Od miesiąca pracował w Belgii

Zaginął 39-letni Dariusz Sobieraj. Mężczyzna przebywa i pracuje na terenie Belgii. Od kilkunastu dni nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie zgłasza się do pracy. Jego telefon jest wyłączony. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z policją tel. 32 67 38 255 lub tel. alarmowy 112.

Akcja #niePiSzęsię i choinki za gazety, czyli najnowsze wydanie TOP 5 NEWSÓW SILESIA FLESZ

Zaginiony Dariusz Sobieraj od około miesiąca przebywał i pracował na terenie Belgii w miejscowości Oelegem. Ostatni kontakt z rodziną nawiązał 23 października 2018 roku. Od dwóch tygodni nie zgłosił się też do pracy.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, sylwetka szczupła, twarz owalna z możliwym kilkudniowym zarostem, oczy zielone, włosy krótkie, szpakowate, widoczne ubytki w uzębieniu, na prawym lub lewym ramieniu tatuaż przedstawiający różę z nożem.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z zawierciańskimi policjantami telefon (32) 67 38 255 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Wszelkie informacje można przekazać także za pomocą poczty elektronicznej kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub wypełniając formularz „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej KPP w Zawierciu.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close