KrajRegion

Zakończyła jazdę w ogrodzie [ZDJĘCIA] Była pijana

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miała kobieta, która w Chełmie spowodowała kolizję drogową. Straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uszkadzając barierki ochronne oraz ogrodzenie posesji, wjechała do ogrodu.

 

ZOBACZ KONIECZNIE: 1000 zł nagrody za skazanie sprawców niszczenia przystanków na Śląsku!

Dyżurny komendy w Chełmie (woj. lubelskie) otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej, do której doszło na ul. Trubakowskiej. Policjanci ustalili, że kierująca samochodem marki Renault, 22-letnia chełmianka straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała z drogi. Uszkodziła przy tym barierki ochronne i ogrodzenie posesji, a następnie uderzyła w drzewo rosnące w ogrodzie.

Zakończyła jazdę w ogrodzie [ZDJĘCIA] Była pijana (fot.Policja Lubelska)
Zakończyła jazdę w ogrodzie [ZDJĘCIA] Była pijana (fot.Policja Lubelska)
Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miała w organizmie ponad półtora promila alkoholu. Policjanci zatrzymali kobietę. Ustalili też, że nie miała uprawnień do kierowania.

Kobieta usłyszała zarzuty. Odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jazdę bez uprawnień oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości.

 

 

(źr: Policja Lubelska)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close