KrajRegion

Zderzenie opla corsy z ciężarowym iveco. Nie żyją dwie osoby. 10-letnie dziecko przeżyło wypadek

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na drodze krajowej nr 94 w okolicach Strzelnik. 69-letni kierowca opla, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarowym iveco. Niestety śmierć na miejscu poniósł kierowca opla i jego 66-letnia pasażerka.

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

Około godziny 12:30 na drodze krajowej nr 94 – na wysokości miejscowości Strzelniki (woj. opolskie) opel corsa zderzył się z ciężarowym iveco. Policjanci, którzy wówczas jechali tą trasą zauważyli zdarzenie i natychmiast podjęli akcję ratowniczą. Z osobówki wyciągnęli 10-letnią dziewczynkę, natomiast siedzące z przodu osoby dorosłe zostały uwolnione przez strażaków. Niestety na miejscu zginął 69-letni kierowca i 66-letnia pasażerka. Dziewczynka nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Kierujący oplem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległych pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu pracował prokurator oraz policjanci z ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej.

Zadaniem policjantów jest teraz wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Zderzenie opla corsy z ciężarowym iveco. Nie żyją dwie osoby. 10-letnie dziecko przeżyło wypadek (fot.Policja Opolska)
Zderzenie opla corsy z ciężarowym iveco. Nie żyją dwie osoby. 10-letnie dziecko przeżyło wypadek (fot.Policja Opolska)

 

źr. Policja Opolska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close