RegionSportWiadomość dnia

Żorski Bieg Uliczny, czyli rodzinny bieg po zdrowie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Żorski Bieg Uliczny doczekał się jubileuszu. Żorski Bieg Uliczny, który zorganizowano 15 października, w tym roku odbył się już po raz 10.

 

Święto biegania w Żorach. Odbyła się tam dziesiąta edycja Żorskiego Biegu Ulicznego. Mieszkańcy mieli do wyboru dwa dystanse. Rozpoczęto od 2,5-kilometrowego „Biegu po zdrowie”. -Bardzo fajnie, super. Wymyślone super, wszyscy się cieszą. Każdy ucieszony, ci co brali udział. Także polecam wzięcie udziału w tym biegu – mówi Mirela Kos z Żor.

Święto biegania w Żorach. Odbyła się tam dziesiąta edycja Żorskiego Biegu Ulicznego

-Trasa nietrudna, aczkolwiek z wózkiem ciężej nieco. Daliśmy radę, bieg ukończony. Po zdrowie – mówi Dawid Mańka z klubu Shogun Żory. W trasę wyruszyły całe rodziny. Nie liczył się czas, a dobra zabawa. -Wrażenia bardzo pozytywne. Córka przebiegła drugi raz. Tym razem już sama, w ubiegłym roku troszkę na rączkach, a dzisiaj zupełnie samodzielnie – mówi Hania Paszek, z klubu biegowego Hrmax Żory.

Żorski Bieg Uliczny doczekał się jubileuszu. Żorski Bieg Uliczny, który zorganizowano 15 października, w tym roku odbył się już po raz 10

Punktualnie o godzinie 12 wystartował bieg główny. -Druga impreza adresowana jest do tych, którzy już potrafią przebiec 10 kilometrów i tutaj również frekwencja dopisała, bo jest 1000 osób – mówi Arkadiusz Stanula, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach. Uczestnicy obydwu biegów otrzymali pamiątkowe medale.(Paweł Jędrusik)

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close