Nasze płyty

Wydawnictwo Telewizji TVS działające od ponad roku wydało już kilka cieszących się ogromną popularnością płyt – zarówno przebojowych składanek, jak też autorskich krążków współpracujących z nami Artystów.

 

Więcej płyt Agencji Koncertowej i Wydawnictwa TVS znajdziecie w naszym firmowym sklepie!

SKLEP TVS

Gwiazdy Szlagierowej Biesiady

Rewelacyjna i przebojowa składanka, która ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa.
Na krążku znajdziemy 17 utworów w wykonaniu największych Gwiazd Śląskiej Estrady, które miały okazję wystąpić w popularnym programie Telewizji TVS – Szlagierowa Biesiada. To bardzo dynamiczna, optymistyczna płyta, która każdemu poprawi nastrój.

Znajdziemy tutaj piosenki takich Artystów, jak: New For You Zespół Time, Avista, Michalina Starosta, De Silvers, Metrum i wielu innych. Dodatkową atrakcja jest słynny przebój Śląsku kochamy Cię w wykonaniu Jolanty i Jacka Kieroka, Koli i Juli, Metrum oraz Karpowicz Family.

Pod względem szaty graficznej płyta nawiązuje do wspomnianego programu Szlagierowa Biesiada TVS.

 

Metrum Reni & Marco – Nasza melodia

Najnowsza przebojowa płyta popularnego i lubianego Duetu Metrum. Fani Zespołu
z pewnością nie będą zawiedzeni. Na krążku znajdziemy 14 piosenek – od romantycznych ballad, przez szlagiery, aż po wiązanki uwielbianych biesiadnych szlagierów. Do tytułowej piosenki zrealizowano też lubiany teledysk. Na płycie znajdziemy takie hity, jak tytułowa Nasza melodia, Więc chodź (z gościnnym udziałem Teresy Walerjańskiej) czy słynną już wiązankę Rozia powiydz. Co ciekawe, na płycie znajdziemy tym razem zarówno piosenki z pięknymi tekstami o miłości i życiu, jak też humorystyczne piosenki biesiadne.

Autorką wszystkich tekstów tradycyjnie jest już Teresa Dzięcioł, większość kompozycji stworzył  Marek Halup, który zajął się też aranżacjami piosenek.

 

Mona Lisa – Szalona noc

Kolejna bo już 18 płyta w dorobku jednej z najpopularniejszych Artystek naszej sceny muzycznej, będącej właściwie prekursorką szlagierowego nurtu w muzyce. Na płycie znajdziemy 13 nad wyraz pogodnych i tanecznych utworów. Tym razem płyta Mona Lisy jest bardzo dyskotekowa i nowocześnie zaaranżowana, niemniej wierni Fani Artystki z pewnością znajdą coś dla siebie. Jak zawsze, poza pięknym wokalem Artystki atutem krążka są teksty – wszystkie autorstwa samej Wokalistki. Piosenki na płycie Szalona noc mają bardzo humorystyczny, wręcz prześmiewczy wydźwięk, choć jak zawsze nie brak w nich celnych spostrzeżeń dotyczących życia. Kompozycjami aranżacjami zajął się świetny muzyk – Stanisław Witta.

Na płycie znajdziemy takie hity, jak tytułowa Szalona noc, jak też Tarantela czy Oj ty Jarku. Do dwóch piosenek z krążka powstały też już teledyski.

 

Stiff Capella – Wyznanie 

Długo wyczekiwany debiutancki krążek Zespołu, cieszącego się sporą popularnością na śląskiej scenie muzycznej. Na płycie znajdziemy 12 interesujących piosenek utrzymanych w lekko rockowych i bluesowych klimatach (choć miłośnicy typowych szlagierów również powinni zainteresować się tą płytą). Zespół sięga tutaj niejako do korzeni śląskiej muzyki. Poza świetnymi głosami wokalistów, atutem płyty są wyraziste gitarowe brzmienia czy – rzadko pojawiająca się u innych artystów – harmonijka ustna. Testy są bardzo życiowe i przemyślane, a ich tematyka zróżnicowana.

Na krążku znajdziemy takie przeboje, jak Ogień, Medjugorie, Wyznanie. Uwagę zwraca też nieco nietypowa szata graficzna płyty – przywodząca na myśl wakacje, wypoczynek, relaks…

 

 

Brygida i Robert Łukowski – Nie traćmy chwil

Najnowsza płyta popularnego i lubianego Zespołu. To 4 w dorobku krążek Brygidy i Roberta. Znajdziemy tutaj 15 przebojowych piosenek oraz dwa bonusy), utrzymanych w różnorodnych klimatach muzycznych. Fani Zespołu z pewnością nie będą zawiedzeni. Na płycie znajdziemy sporo romantycznych piosenek o miłości, ale też sporo szlagierowych i tanecznych kawałków, a nawet coś w klimatach z pogranicza disco. Znajdziemy tu hity, jak tytułowa piosenka Nie traćmy chwil, czy też Będę Twoja, Bawmy się czy Co dzień, co noc. Do dwóch piosenek z krążka powstały tez już teledyski.

Autorką wszystkich tekstów jest Brygida Łukowska, kompozycjami zajął się natomiast Robert Łukowski. Dużym atutem płyty jest też jej bardzo atrakcyjna szata graficzna oraz niespodzianka – książeczka z tekstami wszystkich piosenek z krążka.

 

Michalina Starosta – Dobry dzień

Debiutancki krążek jednej z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych Artystek młodego pokolenia, której piosenki cieszą się niesłabnącą popularnością w telewizji TVS i rodzimych rozgłośniach radiowych. Na płycie znajdziemy 12 melodyjnych piosenek, w tym wielkie przeboje: Dobry dzień, Karlus oraz Gryfno Frela. Piosenki utrzymane są w bardzo różnej stylistyce muzycznej – szlagiery, reggae, pop, blues… Płytę wyróżniają z pewnością wyraziste gitarowe brzmienia jak też piękny wokal Michaliny. Swą różnorodność krążek zawdzięcza też sporej grupie Twórców w nią zaangażowanych – na krążku znajdziemy przede wszystkim teksty i kompozycje Janusza Drewnioka (gitarzysta towarzyszący Michalinie), teksty Grzegorza Poloczka, Mariana Starosty czy kompozycje  Marcina Kindli.  Aranżacjami zajął się natomiast Mateusz Szymczyk.

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close