Nasze płyty

Wydawnictwo Telewizji TVS działające od ponad roku wydało już kilka cieszących się ogromną popularnością płyt – zarówno przebojowych składanek, jak też autorskich krążków współpracujących z nami Artystów.

 

Więcej płyt Agencji Koncertowej i Wydawnictwa TVS znajdziecie w naszym firmowym sklepie!

SKLEP TVS

Gwiazdy Szlagierowej Biesiady

Rewelacyjna i przebojowa składanka, która ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa.
Na krążku znajdziemy 17 utworów w wykonaniu największych Gwiazd Śląskiej Estrady, które miały okazję wystąpić w popularnym programie Telewizji TVS – Szlagierowa Biesiada. To bardzo dynamiczna, optymistyczna płyta, która każdemu poprawi nastrój.

Znajdziemy tutaj piosenki takich Artystów, jak: New For You Zespół Time, Avista, Michalina Starosta, De Silvers, Metrum i wielu innych. Dodatkową atrakcja jest słynny przebój Śląsku kochamy Cię w wykonaniu Jolanty i Jacka Kieroka, Koli i Juli, Metrum oraz Karpowicz Family.

Pod względem szaty graficznej płyta nawiązuje do wspomnianego programu Szlagierowa Biesiada TVS.

 

Metrum Reni & Marco – Nasza melodia

Najnowsza przebojowa płyta popularnego i lubianego Duetu Metrum. Fani Zespołu
z pewnością nie będą zawiedzeni. Na krążku znajdziemy 14 piosenek – od romantycznych ballad, przez szlagiery, aż po wiązanki uwielbianych biesiadnych szlagierów. Do tytułowej piosenki zrealizowano też lubiany teledysk. Na płycie znajdziemy takie hity, jak tytułowa Nasza melodia, Więc chodź (z gościnnym udziałem Teresy Walerjańskiej) czy słynną już wiązankę Rozia powiydz. Co ciekawe, na płycie znajdziemy tym razem zarówno piosenki z pięknymi tekstami o miłości i życiu, jak też humorystyczne piosenki biesiadne.

Autorką wszystkich tekstów tradycyjnie jest już Teresa Dzięcioł, większość kompozycji stworzył  Marek Halup, który zajął się też aranżacjami piosenek.

 

Mona Lisa – Szalona noc

Kolejna bo już 18 płyta w dorobku jednej z najpopularniejszych Artystek naszej sceny muzycznej, będącej właściwie prekursorką szlagierowego nurtu w muzyce. Na płycie znajdziemy 13 nad wyraz pogodnych i tanecznych utworów. Tym razem płyta Mona Lisy jest bardzo dyskotekowa i nowocześnie zaaranżowana, niemniej wierni Fani Artystki z pewnością znajdą coś dla siebie. Jak zawsze, poza pięknym wokalem Artystki atutem krążka są teksty – wszystkie autorstwa samej Wokalistki. Piosenki na płycie Szalona noc mają bardzo humorystyczny, wręcz prześmiewczy wydźwięk, choć jak zawsze nie brak w nich celnych spostrzeżeń dotyczących życia. Kompozycjami aranżacjami zajął się świetny muzyk – Stanisław Witta.

Na płycie znajdziemy takie hity, jak tytułowa Szalona noc, jak też Tarantela czy Oj ty Jarku. Do dwóch piosenek z krążka powstały też już teledyski.

 

Stiff Capella – Wyznanie 

Długo wyczekiwany debiutancki krążek Zespołu, cieszącego się sporą popularnością na śląskiej scenie muzycznej. Na płycie znajdziemy 12 interesujących piosenek utrzymanych w lekko rockowych i bluesowych klimatach (choć miłośnicy typowych szlagierów również powinni zainteresować się tą płytą). Zespół sięga tutaj niejako do korzeni śląskiej muzyki. Poza świetnymi głosami wokalistów, atutem płyty są wyraziste gitarowe brzmienia czy – rzadko pojawiająca się u innych artystów – harmonijka ustna. Testy są bardzo życiowe i przemyślane, a ich tematyka zróżnicowana.

Na krążku znajdziemy takie przeboje, jak Ogień, Medjugorie, Wyznanie. Uwagę zwraca też nieco nietypowa szata graficzna płyty – przywodząca na myśl wakacje, wypoczynek, relaks…

 

 

Brygida i Robert Łukowski – Nie traćmy chwil

Najnowsza płyta popularnego i lubianego Zespołu. To 4 w dorobku krążek Brygidy i Roberta. Znajdziemy tutaj 15 przebojowych piosenek oraz dwa bonusy), utrzymanych w różnorodnych klimatach muzycznych. Fani Zespołu z pewnością nie będą zawiedzeni. Na płycie znajdziemy sporo romantycznych piosenek o miłości, ale też sporo szlagierowych i tanecznych kawałków, a nawet coś w klimatach z pogranicza disco. Znajdziemy tu hity, jak tytułowa piosenka Nie traćmy chwil, czy też Będę Twoja, Bawmy się czy Co dzień, co noc. Do dwóch piosenek z krążka powstały tez już teledyski.

Autorką wszystkich tekstów jest Brygida Łukowska, kompozycjami zajął się natomiast Robert Łukowski. Dużym atutem płyty jest też jej bardzo atrakcyjna szata graficzna oraz niespodzianka – książeczka z tekstami wszystkich piosenek z krążka.

 

Michalina Starosta – Dobry dzień

Debiutancki krążek jednej z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych Artystek młodego pokolenia, której piosenki cieszą się niesłabnącą popularnością w telewizji TVS i rodzimych rozgłośniach radiowych. Na płycie znajdziemy 12 melodyjnych piosenek, w tym wielkie przeboje: Dobry dzień, Karlus oraz Gryfno Frela. Piosenki utrzymane są w bardzo różnej stylistyce muzycznej – szlagiery, reggae, pop, blues… Płytę wyróżniają z pewnością wyraziste gitarowe brzmienia jak też piękny wokal Michaliny. Swą różnorodność krążek zawdzięcza też sporej grupie Twórców w nią zaangażowanych – na krążku znajdziemy przede wszystkim teksty i kompozycje Janusza Drewnioka (gitarzysta towarzyszący Michalinie), teksty Grzegorza Poloczka, Mariana Starosty czy kompozycje  Marcina Kindli.  Aranżacjami zajął się natomiast Mateusz Szymczyk.

Październik

27 Paź

Szlagierowa podróż po Europie – Czerwionka-Leszczyny

Szlagierowa Podróż po Europie – Czerwionka Leszczyny

Gotowi na „Szlagierową podróż po Europie”? Widzimy się już 27 października w Czerwionce-Leszczynach! Tym razem gramy w Centrum Kultury i Edukacji przy ulicy 3 Maja 36 D. Przekonaj się sam, jakie szlagierowe gwiazdy pojawią się na scenie: Jacek Silski, Magdalena Pal, Damian Holecki, Sylwester Targosz-Szalonek oraz Zbyszek Lemański. Koncert zaczynamy o godzinie 18:30. Zapraszamy!

KUP BILET

Bilety dostępne są również stacjonarnie w kasie CKE. Telefon: 32 431 16 34 w. 30

 

Październik 27 (niedziela) 18:30 - Październik 27 (niedziela) 21:30

Listopad

10 Lis

Koncert Życzeń TVS na żywo – Wrocław

Koncert Życzeń TVS – Wrocław

Wrocław już 10 listopada rozbrzmi największymi hitami szlagierowej sceny muzycznej! Zbliża się kolejne wydanie „Koncertu Życzeń na żywo”! Widzimy się w Radio Wrocław – Sali Koncertowej im. Jana Kaczmarka. Startujemy o godzinie 17:00. Gwiazdy, które zagrają dla Was to: Kola i Jula, Mirosław Jędrowski, Bernadeta Kowalska, Metrum oraz Mirek Bieliński.

KUP BILET
Listopad 10 (niedziela) 17:00 - Listopad 10 (niedziela) 20:00
17 Lis

Koncert Życzeń TVS na żywo – Bytom

Koncert Życzeń na żywo – Bytom

Na spotkanie z gwiazdami szlagierowej sceny muzycznej zapraszamy już 17 listopada „Koncert Życzeń na żywo” zawita do Bytomia! Na wyjątkowy koncert zapraszamy do Bytomskiego Centrum Kultury. Gwiazdy, które zobaczycie to: Kola i Jola, Mariusz Kalaga, Zbyszek Lemański oraz Bernadeta Kowalska.

KUP BILET!
Listopad 17 (niedziela) 17:00 - Listopad 17 (niedziela) 20:00
23 Lis

Koncert Telewizyjny TVS – promujący płytę Roko i Colino

Koncert Telewizyjny TVS – promujący płytę Roko i Colino

Nadciąga bajeczne wydarzenie! Zapraszamy na Koncert Telewizyjny TVS – promujący płytę Roko i Colino. Na scenie wystąpi: Ciocia Tunia, Zespół Katosie, Monika Czoik-Nowicka oraz Formacja Taneczna „Promyczki”. Warsztaty taneczne poprowadzi Paweł Szlinger oraz gość niespodzianka! Widzimy się już 23 listopada w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Całość poprowadzi Dominika Bem.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w godzinach 8:00 – 16:00 w sekretariacie CKŚ przy ulicy Krauzego 1.

Bilet można również zakupić klikając w poniższy przycisk:

KUP BILET!
Listopad 23 (sobota) 16:00 - Listopad 23 (sobota) 19:00

Styczeń

18 Sty

Benefis Mirka Szołtyska

Benefis Mirka Szołtyska

Jesteście gotowi na „Benefis Mirka Szołtyska”? Zapraszamy na niesamowity koncert, który odbędzie się 18 stycznia w Chorzowskim Centrum Kultury. Razem z gwiazdą wieczoru wystąpią: Edward Simoni, Jacek Silski, Andrzej Skaźnik oraz Darek Band.. Będziecie razem z nami?

KUP BILET!
Styczeń 18 (sobota) 18:00 - Styczeń 18 (sobota) 21:00
25 Sty

Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS

Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS

Chcesz sprawić swoim dziadkom wyjątkowy prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka? Już teraz masz taką okazję! Podaruj im bilet na wyjątkowy koncert gwiazd Telewizji TVS!

Już 25 stycznia dla Twoich najbliższych zagrają Jacek Silski, Mirek Jędrowski, Sylwester Targosz-Szalonek, De Silvers, Duo Fenix, Makula Band oraz Brygida i Robert Łukowski!

Koncert ozdobi występ grupy tanecznej Bling DanceShow.

Koncert odbędzie się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, a imprezę poprowadzi znany i lubiany Andrzej Miś.

Kup bilety już teraz lub w kasie Domu Muzyki i Tańca.

KUP BILET

Podaruj bliskim niezapomniany wieczór.

Do zobaczenia!

Styczeń 25 (sobota) 17:00 - Styczeń 25 (sobota) 20:00
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close