Teledyski

Studio Nagrań i Wydawnictwo TVS to również liczne teledyski i nasz własny kanał na Youtube, na którym znajdziecie teledyski współpracujących z nami Artystów. Obecnie w ramach naszego Wydawnictwa ma miejsce kilka premier teledysków miesięcznie.

YOUTUBE

 

Zobaczcie nasze hity, szlagiery i teledyski na KANALE YOUTUBE!

 

Oczywiście wszystkie wspomniane teledyski można też regularnie oglądać na antenie Telewizji TVS w różnych programach, cieszących się ogromną popularnością. Znajdziecie tutaj zarówno teledyski wielkich Gwiazd Naszej Estrady, jak też Artystów stawiających na naszym rynku pierwsze kroki. Zapraszamy do oglądania!

• Michalina Starosta – Gryfno frela
• Mona Lisa – Tarantela
• Brygida i Robert Łukowski – Nie traćmy chwil
• Mona Lisa – Szalona noc
• Metrum – Nasza melodia
• Śląsku kochamy Cię

 

Pierwsza produkcja Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS. Piosenka i teledysk błyskawicznie stały się przebojem. Kompozytorem i aranżerem utworu jest Marek Halup, autorką tekstu Teresa Dzięcioł. W teledysku wzięli udział wszyscy Wykonawcy, którzy nagrali ten przebojowy utwór: Kola i Jula, Jolanta i Jacek Kierok, Zespół Metrum Reni & Marco oraz Karpowicz Family (w teledysku pojawiają się Zbyszek Karpowicz i Karina Morkis).

Sam teledysk zrealizowany został częściowo w studiu Telewizyjnym TVS, a w dużej części w wielu atrakcyjnych miejscach Śląska – m.in. w Katowicach (możemy podziwiać np. Rondo czy Nikiszowiec). Sporą część ujęć zrealizowano z lotu ptaka.

Samą piosenkę znajdziemy na płycie Gwiazdy szlagierowej biesiady, która ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa.

Teledysk możecie zobaczyć na kanale Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS na Youtube oraz przede wszystkim w naszej Telewizji TVS.

Metrum – Nasza melodia

To teledysk zrealizowany do singla promującego najnowszą płytę Zespołu Metrum, pod tym samym tytułem, która ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa pod koniec 2016 roku. Płyta Nasza melodia ukazała się nakładem Wydawnictwa TVS. Autorem kompozycji oraz jej aranżerem jest Marek Halup, autorką bardzo romantycznego tekstu – oczywiście Teresa Dzięcioł, pisząca wszystkie teksty piosenek Zespołu.

Teledysk – podobnie jak hit Zespołu Metrum – jest bardzo nastrojowy i romantyczny. Zrealizowano go w pięknych wnętrzach i oraz jesiennej scenerii ogrodu jednej z restauracji w Piekarach Śląskich. Oprócz Teresy i Marka, w teledysku podziwiać możemy tańczącą w tle parę.

Teledysk niemal od dnia premiery cieszy się popularnością, często goszcząc w Koncercie życzeń, jak też odnosząc sukcesy w Szlagierowej Liście.

Teledysk możecie zobaczyć na kanale Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS na Youtube oraz przede wszystkim w naszej Telewizji TVS.

 

Serca to dzwony i dzwonki

Kolejna flagowa produkcja Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS. Teledysk zrealizowano do wzruszającej piosenki, stanowiącej hymn Fundacji Wioska Serc.

Zarówno piosenkę, jak też sporą część nagrań do teledysku zrealizowano w naszym Studiu Nagrań. Autorem tekstu oraz kompozycji tejże wzruszającej piosenki jest Michał Busek z Zespołu Bahamas, aranżacją oraz montażem, mixem i masteringiem zajął się Marek Halup. W nagraniu wzięły udział utalentowane Dzieci współpracujące z Muzykami Zespołu Bahamas oraz największe Gwiazdy, znane też z Anteny TVS: Claudia i Kasia Chwołka, Metrum Reni & Marco, Mariusz Kalaga, Jacek Silski, Damian Holecki i Grzegorz Poloczek.

Teledysk do piosenki Serca to dzwony i dzwonki ma nietypową formę – właściwie bardziej przypomina krótki dokument, niż typowy barwny teledysk. Przez to jeszcze bardziej wzrusza. Ujęcia wykonane w naszym Studiu Nagrań – podczas realizacji piosenki – przeplatają się ze scenami z placu budowy wspomnianej Wioski Serc (Katowice – Wełnowiec – Kolonia Alfreda). W teledysku zobaczyć więc można największe Gwiazdy naszej Estrady.

Teledysk od roku bardzo często pojawia się na antenie Telewizji TVS – promując jednocześnie akcję Fundacji, wspieraną przez Telewizję TVS. Możecie go też oczywiście w każdej chwili obejrzeć na naszym kanale na Youtube.

 

Mona Lisa – Szalona noc

Teledysk zrealizowany do piosenki promującej najnowszą, 18 już  płytę jednej z najpopularniejszych Artystek Naszej Sceny – czyli Mona Lisy. Płyta Szalona noc ukazała się nakładem Wydawnictwa TVS w marcu 2017 roku.

Muzykę do przebojowej, bardzo tanecznej kompozycji w latynoskich klimatach napisał Stanisław Witta, autorką tekstu (jak w przypadku wszystkich swoich piosenek) – jest sama Mona Lisa. Piosenka, podobnie jak inne utwory na płycie tchnie optymizmem i wręcz porywa do tańca.

Teledysk – jak sam tytuł wskazuje – zrealizowany został w nocy – w malowniczej scenerii barwnie oświetlonego centrum Katowic (Rynek, Rondo, okolice nowej siedziby Muzeum Śląskiego, w tle podświetlone fontanny). W teledysku oprócz samej Mona Lisy pojawił się gościnnie Dariusz Niebudek oraz (nieco ukryty) – mąż Artystki, Stanisław Witta.

Piosenka i teledysk odnoszą spore sukcesy w listach przebojów – w tym oczywiście w naszej Szlagierowej Liście.

Teledysk możecie regularnie oglądać na antenie Telewizji TVS, jak też na kanale naszego Wydawnictwa na Youtube.

 

 

Stiff Capella – Wyznanie

Debiutancki teledysk świetnego Zespołu z Rudy Śląskiej. Teledysk nagrano do piosenki promującej pierwszy album tej utalentowanej Grupy. Płyta również zatytułowana Wyznanie, ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa w maju 2017 roku.

Piosenka jest nastrojową balladą o miłości, utrzymaną w lekko w rockowo-popowych klimatach. Autorem zarówno kompozycji, jak też tekstu jest lider Zespołu Stiff Capella – Stefan Władacz.

Teledysk do piosenki tworzy swoistą romantyczną opowieść (o miłości od pierwszego wejrzenia). Oprócz Stefana, Eugeniusza i Grzegorza – czyli grupy Stiff Capella, w teledysku pojawia się para aktorów. Ujęcia z samym Zespołem zrealizowano w naszym Studiu Nagrań w Katowicach, reszta zdjęć powstał w wielu miejscach na Śląsku. Teledysk wyróżnia się interesującym montażem i ciekawymi efektami.

Teledysk od momentu premiery świetnie sobie radzi, często gości też w mediach.

Teledysk Wyznanie zobaczyć możecie w Telewizji TVS oraz oczywiście na naszym kanale na Youtube.

 

Brygida i Robert Łukowski – Nie traćmy chwil

Teledysk zrealizowany do tytułowej piosenki z najnowszej płyty popularnego i lubianego Zespołu. Krążek Nie traćmy chwil jest już 4 płytą w dorobku Brygidy i Roberta. Płyta ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa w lipcu tego roku.

Piosenka jest romantyczną, a zarazem szlagierową piosenką utrzymaną w tanecznych klimatach. Kompozytorem muzyki jest Robert, autorką tekstu Brygida (pisząca właściwie wszystkie piosenki Zespołu).

Teledysk został nagrany w Górach Stołowych – możemy więc podziwiać piękne, unikalne górskie krajobrazy. W nagraniu pojawili się Liderzy Zespołu – Brygida i Robert oraz słynny członek Ich Zespołu, znany jako Sympatyczny Grześ, czyli Grzegorz Widera. Nagranie jest bardzo żywe, dynamiczne, zrealizowane z dozą humoru oraz ciekawie zmontowane. Nie brak też oryginalnych efektów.

Piosenka i teledysk cieszy się dużą popularnością w mediach, m.in. w naszej Szlagierowej Liście TVS.

Teledysk często gości na antenie Telewizji TVS, oczywiście możecie też zobaczyć go na naszym kanale na Youtube.

 

Mona Lisa – Tarantela

Teledysk nagrany do kolejnego utworu z najnowszej płyty popularnej i lubianej Artystki – Mona Lisy, cieszącej się niesłabnącą popularnością od kilkunastu lat. Piosenka pochodzi z płyty Szalona noc, która w marcu 2017 roku ukazała się nakładem Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS.

Piosenka Tarantela swój tytuł zawdzięcza włoskiemu tańcowi ludowemu, w którego rytm utwór został napisany. Jest to więc piosenka utrzymana w letnich, południowoeuropejskich rytmach. To nad wyraz optymistyczna, wręcz radosna piosenka, po prostu o dobrej zabawie. W tym samym klimacie powstał też sam teledysk. Zdjęcia powstały w rodzinnym mieście Artystki – Siewierzu.

Teledysk jest bardzo barwny i pełen humoru. Oprócz Mona Lisy i Jej męża – świetnego kompozytora i instrumentalisty – w teledysku pojawili się gościnnie Grzegorz Stasiak i Marcin Janota (w brawurowej roli gości przyjęcia). Teledysk stanowi niejako parodię niewielkiego przyjęcia. Ujęcia są zróżnicowane, całość dynamiczna i ciekawie zmontowana. nie brak też licznych efektów.

Autorką tekstu piosenki (humorystycznego, choć z drugiej strony życiowego) tradycyjnie jest sama Mona Lisa. Za kompozycję i aranżację odpowiada Stanisław Witta.

Teledysk od niedawna pojawia się w mediach, w tym oczywiście w telewizji TVS – gdzie coraz lepiej radzi sobie w Szlagierowej Liście. Oczywiście możecie go też zobaczyć na naszym kanale na Youtube.

 

Michalina Starosta – Gryfno Frela

Teledysk zrealizowany do piosenki młodej i utalentowanej Wokalistki – Michaliny Starosty. Utwór Gryfno Frela jest singlem promującą debiutancki krążek Michaliny – Dobry dzień, który ukazał się nakładem naszego Studia Nagrań i Wydawnictwa we wrześniu 2017 roku.

Radosna i optymistyczna, pełna humoru piosenka utrzymana jest w klimatach z pogranicza szlagierów i rock’n’rolla. Autorem tekstu oraz kompozycji jest Janusz Drewniok – gitarzysta współpracujący z Michaliną.

Teledysk do Gryfnej Freli jest bardzo dynamiczny i barwny. Tworzy swoistą opowieść – łączącą współczesność i dzieciństwo bohaterki piosenki – radosnej, śląskiej dziewczyny. W nagraniu oprócz Michaliny i Janusza wzięła więc udział spora grupa aktorów (scenki z dawnych czasów). Część zdjęć zrealizowano w Ogrodach Kapias w Goczałkowicach. Teledysk jest ciekawie zmontowany i aż kipi od licznych efektów.

Gryfno Frela często pojawia się w różnych mediach, w tym na Antenie Telewizji TVS – szczególnie w Szlagierowej Liście TVS oraz Szlagierowej Biesiadzie.

Teledysk możecie zobaczyć na antenie TVS, jak też na kanale Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS na Youtube.

 

Marcin Wojaczek – Gdy w końcu powiesz tak

Zupełnie nowa piosenka i teledysk debiutującego na naszej scenie młodego Artysty. Marcin Wojaczek jest w trakcie nagrywania swojej debiutanckiej płyty w Studiu Nagrań TVS i niebawem wyda u nas płytę.

Na razie możecie posłuchać debiutanckiego singla i zobaczyć teledysk Marcina – zrealizowany do romantycznego i szlagierowego utworu Gdy w końcu powiesz tak. Piosenka jest w ciekawy sposób zaaranżowana – w tle słyszymy sporo instrumentów dętych. Autorem utworu jest sprawdzony Duet – kompozycji Marek Halup, tekstu – Teresa Dzięcioł.

Teledysk jest bardzo dynamiczny i pełen życia oraz kolorów. Nagrania zrealizowano w Rudzińcu – w restauracji i pięknym przyległym ogrodzie, mamy więc okazję podziwiać miłe dla oka plenery i wnętrza. Marcinowi towarzyszą dwie piękne Dziewczyny. Jest bardzo nowocześnie zmontowany i obfituje w różnorodne efekty.

Piosenka i teledysk pojawia się obecnie w naszych mediach, szczególnie na Antenie Telewizji TVS, gdzie stawia pierwsze kroki w Szlagierowej Liście TVS. Oczywiście możecie ją w każdej chwili zobaczyć też na naszym kanale na Youtube.

 

Październik

27 Paź

Szlagierowa podróż po Europie – Czerwionka-Leszczyny

Szlagierowa Podróż po Europie – Czerwionka Leszczyny

Gotowi na „Szlagierową podróż po Europie”? Widzimy się już 27 października w Czerwionce-Leszczynach! Tym razem gramy w Centrum Kultury i Edukacji przy ulicy 3 Maja 36 D. Przekonaj się sam, jakie szlagierowe gwiazdy pojawią się na scenie: Jacek Silski, Magdalena Pal, Damian Holecki, Sylwester Targosz-Szalonek oraz Zbyszek Lemański. Koncert zaczynamy o godzinie 18:30. Zapraszamy!

KUP BILET

Bilety dostępne są również stacjonarnie w kasie CKE. Telefon: 32 431 16 34 w. 30

 

Październik 27 (niedziela) 18:30 - Październik 27 (niedziela) 21:30

Listopad

10 Lis

Koncert Życzeń TVS na żywo – Wrocław

Koncert Życzeń TVS – Wrocław

Wrocław już 10 listopada rozbrzmi największymi hitami szlagierowej sceny muzycznej! Zbliża się kolejne wydanie „Koncertu Życzeń na żywo”! Widzimy się w Radio Wrocław – Sali Koncertowej im. Jana Kaczmarka. Startujemy o godzinie 17:00. Gwiazdy, które zagrają dla Was to: Kola i Jula, Mirosław Jędrowski, Bernadeta Kowalska, Metrum oraz Mirek Bieliński.

KUP BILET
Listopad 10 (niedziela) 17:00 - Listopad 10 (niedziela) 20:00
17 Lis

Koncert Życzeń TVS na żywo – Bytom

Koncert Życzeń na żywo – Bytom

Na spotkanie z gwiazdami szlagierowej sceny muzycznej zapraszamy już 17 listopada „Koncert Życzeń na żywo” zawita do Bytomia! Na wyjątkowy koncert zapraszamy do Bytomskiego Centrum Kultury. Gwiazdy, które zobaczycie to: Kola i Jola, Mariusz Kalaga, Zbyszek Lemański oraz Bernadeta Kowalska.

KUP BILET!
Listopad 17 (niedziela) 17:00 - Listopad 17 (niedziela) 20:00
23 Lis

Koncert Telewizyjny TVS – promujący płytę Roko i Colino

Koncert Telewizyjny TVS – promujący płytę Roko i Colino

Nadciąga bajeczne wydarzenie! Zapraszamy na Koncert Telewizyjny TVS – promujący płytę Roko i Colino. Na scenie wystąpi: Ciocia Tunia, Zespół Katosie, Monika Czoik-Nowicka oraz Formacja Taneczna „Promyczki”. Warsztaty taneczne poprowadzi Paweł Szlinger oraz gość niespodzianka! Widzimy się już 23 listopada w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Całość poprowadzi Dominika Bem.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w godzinach 8:00 – 16:00 w sekretariacie CKŚ przy ulicy Krauzego 1.

Bilet można również zakupić klikając w poniższy przycisk:

KUP BILET!
Listopad 23 (sobota) 16:00 - Listopad 23 (sobota) 19:00

Styczeń

18 Sty

Benefis Mirka Szołtyska

Benefis Mirka Szołtyska

Jesteście gotowi na „Benefis Mirka Szołtyska”? Zapraszamy na niesamowity koncert, który odbędzie się 18 stycznia w Chorzowskim Centrum Kultury. Razem z gwiazdą wieczoru wystąpią: Edward Simoni, Jacek Silski, Andrzej Skaźnik oraz Darek Band.. Będziecie razem z nami?

KUP BILET!
Styczeń 18 (sobota) 18:00 - Styczeń 18 (sobota) 21:00
25 Sty

Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS

Dzień Babci i Dziadka z Telewizją TVS

Chcesz sprawić swoim dziadkom wyjątkowy prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka? Już teraz masz taką okazję! Podaruj im bilet na wyjątkowy koncert gwiazd Telewizji TVS!

Już 25 stycznia dla Twoich najbliższych zagrają Jacek Silski, Mirek Jędrowski, Sylwester Targosz-Szalonek, De Silvers, Duo Fenix, Makula Band oraz Brygida i Robert Łukowski!

Koncert ozdobi występ grupy tanecznej Bling DanceShow.

Koncert odbędzie się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, a imprezę poprowadzi znany i lubiany Andrzej Miś.

Kup bilety już teraz lub w kasie Domu Muzyki i Tańca.

KUP BILET

Podaruj bliskim niezapomniany wieczór.

Do zobaczenia!

Styczeń 25 (sobota) 17:00 - Styczeń 25 (sobota) 20:00
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close