Teledyski

Studio Nagrań i Wydawnictwo TVS to również liczne teledyski i nasz własny kanał na Youtube, na którym znajdziecie teledyski współpracujących z nami Artystów. Obecnie w ramach naszego Wydawnictwa ma miejsce kilka premier teledysków miesięcznie.

YOUTUBE

 

Zobaczcie nasze hity, szlagiery i teledyski na KANALE YOUTUBE!

 

Oczywiście wszystkie wspomniane teledyski można też regularnie oglądać na antenie Telewizji TVS w różnych programach, cieszących się ogromną popularnością. Znajdziecie tutaj zarówno teledyski wielkich Gwiazd Naszej Estrady, jak też Artystów stawiających na naszym rynku pierwsze kroki. Zapraszamy do oglądania!

• Michalina Starosta – Gryfno frela
• Mona Lisa – Tarantela
• Brygida i Robert Łukowski – Nie traćmy chwil
• Mona Lisa – Szalona noc
• Metrum – Nasza melodia
• Śląsku kochamy Cię

 

Pierwsza produkcja Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS. Piosenka i teledysk błyskawicznie stały się przebojem. Kompozytorem i aranżerem utworu jest Marek Halup, autorką tekstu Teresa Dzięcioł. W teledysku wzięli udział wszyscy Wykonawcy, którzy nagrali ten przebojowy utwór: Kola i Jula, Jolanta i Jacek Kierok, Zespół Metrum Reni & Marco oraz Karpowicz Family (w teledysku pojawiają się Zbyszek Karpowicz i Karina Morkis).

Sam teledysk zrealizowany został częściowo w studiu Telewizyjnym TVS, a w dużej części w wielu atrakcyjnych miejscach Śląska – m.in. w Katowicach (możemy podziwiać np. Rondo czy Nikiszowiec). Sporą część ujęć zrealizowano z lotu ptaka.

Samą piosenkę znajdziemy na płycie Gwiazdy szlagierowej biesiady, która ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa.

Teledysk możecie zobaczyć na kanale Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS na Youtube oraz przede wszystkim w naszej Telewizji TVS.

Metrum – Nasza melodia

To teledysk zrealizowany do singla promującego najnowszą płytę Zespołu Metrum, pod tym samym tytułem, która ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa pod koniec 2016 roku. Płyta Nasza melodia ukazała się nakładem Wydawnictwa TVS. Autorem kompozycji oraz jej aranżerem jest Marek Halup, autorką bardzo romantycznego tekstu – oczywiście Teresa Dzięcioł, pisząca wszystkie teksty piosenek Zespołu.

Teledysk – podobnie jak hit Zespołu Metrum – jest bardzo nastrojowy i romantyczny. Zrealizowano go w pięknych wnętrzach i oraz jesiennej scenerii ogrodu jednej z restauracji w Piekarach Śląskich. Oprócz Teresy i Marka, w teledysku podziwiać możemy tańczącą w tle parę.

Teledysk niemal od dnia premiery cieszy się popularnością, często goszcząc w Koncercie życzeń, jak też odnosząc sukcesy w Szlagierowej Liście.

Teledysk możecie zobaczyć na kanale Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS na Youtube oraz przede wszystkim w naszej Telewizji TVS.

 

Serca to dzwony i dzwonki

Kolejna flagowa produkcja Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS. Teledysk zrealizowano do wzruszającej piosenki, stanowiącej hymn Fundacji Wioska Serc.

Zarówno piosenkę, jak też sporą część nagrań do teledysku zrealizowano w naszym Studiu Nagrań. Autorem tekstu oraz kompozycji tejże wzruszającej piosenki jest Michał Busek z Zespołu Bahamas, aranżacją oraz montażem, mixem i masteringiem zajął się Marek Halup. W nagraniu wzięły udział utalentowane Dzieci współpracujące z Muzykami Zespołu Bahamas oraz największe Gwiazdy, znane też z Anteny TVS: Claudia i Kasia Chwołka, Metrum Reni & Marco, Mariusz Kalaga, Jacek Silski, Damian Holecki i Grzegorz Poloczek.

Teledysk do piosenki Serca to dzwony i dzwonki ma nietypową formę – właściwie bardziej przypomina krótki dokument, niż typowy barwny teledysk. Przez to jeszcze bardziej wzrusza. Ujęcia wykonane w naszym Studiu Nagrań – podczas realizacji piosenki – przeplatają się ze scenami z placu budowy wspomnianej Wioski Serc (Katowice – Wełnowiec – Kolonia Alfreda). W teledysku zobaczyć więc można największe Gwiazdy naszej Estrady.

Teledysk od roku bardzo często pojawia się na antenie Telewizji TVS – promując jednocześnie akcję Fundacji, wspieraną przez Telewizję TVS. Możecie go też oczywiście w każdej chwili obejrzeć na naszym kanale na Youtube.

 

Mona Lisa – Szalona noc

Teledysk zrealizowany do piosenki promującej najnowszą, 18 już  płytę jednej z najpopularniejszych Artystek Naszej Sceny – czyli Mona Lisy. Płyta Szalona noc ukazała się nakładem Wydawnictwa TVS w marcu 2017 roku.

Muzykę do przebojowej, bardzo tanecznej kompozycji w latynoskich klimatach napisał Stanisław Witta, autorką tekstu (jak w przypadku wszystkich swoich piosenek) – jest sama Mona Lisa. Piosenka, podobnie jak inne utwory na płycie tchnie optymizmem i wręcz porywa do tańca.

Teledysk – jak sam tytuł wskazuje – zrealizowany został w nocy – w malowniczej scenerii barwnie oświetlonego centrum Katowic (Rynek, Rondo, okolice nowej siedziby Muzeum Śląskiego, w tle podświetlone fontanny). W teledysku oprócz samej Mona Lisy pojawił się gościnnie Dariusz Niebudek oraz (nieco ukryty) – mąż Artystki, Stanisław Witta.

Piosenka i teledysk odnoszą spore sukcesy w listach przebojów – w tym oczywiście w naszej Szlagierowej Liście.

Teledysk możecie regularnie oglądać na antenie Telewizji TVS, jak też na kanale naszego Wydawnictwa na Youtube.

 

 

Stiff Capella – Wyznanie

Debiutancki teledysk świetnego Zespołu z Rudy Śląskiej. Teledysk nagrano do piosenki promującej pierwszy album tej utalentowanej Grupy. Płyta również zatytułowana Wyznanie, ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa w maju 2017 roku.

Piosenka jest nastrojową balladą o miłości, utrzymaną w lekko w rockowo-popowych klimatach. Autorem zarówno kompozycji, jak też tekstu jest lider Zespołu Stiff Capella – Stefan Władacz.

Teledysk do piosenki tworzy swoistą romantyczną opowieść (o miłości od pierwszego wejrzenia). Oprócz Stefana, Eugeniusza i Grzegorza – czyli grupy Stiff Capella, w teledysku pojawia się para aktorów. Ujęcia z samym Zespołem zrealizowano w naszym Studiu Nagrań w Katowicach, reszta zdjęć powstał w wielu miejscach na Śląsku. Teledysk wyróżnia się interesującym montażem i ciekawymi efektami.

Teledysk od momentu premiery świetnie sobie radzi, często gości też w mediach.

Teledysk Wyznanie zobaczyć możecie w Telewizji TVS oraz oczywiście na naszym kanale na Youtube.

 

Brygida i Robert Łukowski – Nie traćmy chwil

Teledysk zrealizowany do tytułowej piosenki z najnowszej płyty popularnego i lubianego Zespołu. Krążek Nie traćmy chwil jest już 4 płytą w dorobku Brygidy i Roberta. Płyta ukazała się nakładem naszego Wydawnictwa w lipcu tego roku.

Piosenka jest romantyczną, a zarazem szlagierową piosenką utrzymaną w tanecznych klimatach. Kompozytorem muzyki jest Robert, autorką tekstu Brygida (pisząca właściwie wszystkie piosenki Zespołu).

Teledysk został nagrany w Górach Stołowych – możemy więc podziwiać piękne, unikalne górskie krajobrazy. W nagraniu pojawili się Liderzy Zespołu – Brygida i Robert oraz słynny członek Ich Zespołu, znany jako Sympatyczny Grześ, czyli Grzegorz Widera. Nagranie jest bardzo żywe, dynamiczne, zrealizowane z dozą humoru oraz ciekawie zmontowane. Nie brak też oryginalnych efektów.

Piosenka i teledysk cieszy się dużą popularnością w mediach, m.in. w naszej Szlagierowej Liście TVS.

Teledysk często gości na antenie Telewizji TVS, oczywiście możecie też zobaczyć go na naszym kanale na Youtube.

 

Mona Lisa – Tarantela

Teledysk nagrany do kolejnego utworu z najnowszej płyty popularnej i lubianej Artystki – Mona Lisy, cieszącej się niesłabnącą popularnością od kilkunastu lat. Piosenka pochodzi z płyty Szalona noc, która w marcu 2017 roku ukazała się nakładem Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS.

Piosenka Tarantela swój tytuł zawdzięcza włoskiemu tańcowi ludowemu, w którego rytm utwór został napisany. Jest to więc piosenka utrzymana w letnich, południowoeuropejskich rytmach. To nad wyraz optymistyczna, wręcz radosna piosenka, po prostu o dobrej zabawie. W tym samym klimacie powstał też sam teledysk. Zdjęcia powstały w rodzinnym mieście Artystki – Siewierzu.

Teledysk jest bardzo barwny i pełen humoru. Oprócz Mona Lisy i Jej męża – świetnego kompozytora i instrumentalisty – w teledysku pojawili się gościnnie Grzegorz Stasiak i Marcin Janota (w brawurowej roli gości przyjęcia). Teledysk stanowi niejako parodię niewielkiego przyjęcia. Ujęcia są zróżnicowane, całość dynamiczna i ciekawie zmontowana. nie brak też licznych efektów.

Autorką tekstu piosenki (humorystycznego, choć z drugiej strony życiowego) tradycyjnie jest sama Mona Lisa. Za kompozycję i aranżację odpowiada Stanisław Witta.

Teledysk od niedawna pojawia się w mediach, w tym oczywiście w telewizji TVS – gdzie coraz lepiej radzi sobie w Szlagierowej Liście. Oczywiście możecie go też zobaczyć na naszym kanale na Youtube.

 

Michalina Starosta – Gryfno Frela

Teledysk zrealizowany do piosenki młodej i utalentowanej Wokalistki – Michaliny Starosty. Utwór Gryfno Frela jest singlem promującą debiutancki krążek Michaliny – Dobry dzień, który ukazał się nakładem naszego Studia Nagrań i Wydawnictwa we wrześniu 2017 roku.

Radosna i optymistyczna, pełna humoru piosenka utrzymana jest w klimatach z pogranicza szlagierów i rock’n’rolla. Autorem tekstu oraz kompozycji jest Janusz Drewniok – gitarzysta współpracujący z Michaliną.

Teledysk do Gryfnej Freli jest bardzo dynamiczny i barwny. Tworzy swoistą opowieść – łączącą współczesność i dzieciństwo bohaterki piosenki – radosnej, śląskiej dziewczyny. W nagraniu oprócz Michaliny i Janusza wzięła więc udział spora grupa aktorów (scenki z dawnych czasów). Część zdjęć zrealizowano w Ogrodach Kapias w Goczałkowicach. Teledysk jest ciekawie zmontowany i aż kipi od licznych efektów.

Gryfno Frela często pojawia się w różnych mediach, w tym na Antenie Telewizji TVS – szczególnie w Szlagierowej Liście TVS oraz Szlagierowej Biesiadzie.

Teledysk możecie zobaczyć na antenie TVS, jak też na kanale Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS na Youtube.

 

Marcin Wojaczek – Gdy w końcu powiesz tak

Zupełnie nowa piosenka i teledysk debiutującego na naszej scenie młodego Artysty. Marcin Wojaczek jest w trakcie nagrywania swojej debiutanckiej płyty w Studiu Nagrań TVS i niebawem wyda u nas płytę.

Na razie możecie posłuchać debiutanckiego singla i zobaczyć teledysk Marcina – zrealizowany do romantycznego i szlagierowego utworu Gdy w końcu powiesz tak. Piosenka jest w ciekawy sposób zaaranżowana – w tle słyszymy sporo instrumentów dętych. Autorem utworu jest sprawdzony Duet – kompozycji Marek Halup, tekstu – Teresa Dzięcioł.

Teledysk jest bardzo dynamiczny i pełen życia oraz kolorów. Nagrania zrealizowano w Rudzińcu – w restauracji i pięknym przyległym ogrodzie, mamy więc okazję podziwiać miłe dla oka plenery i wnętrza. Marcinowi towarzyszą dwie piękne Dziewczyny. Jest bardzo nowocześnie zmontowany i obfituje w różnorodne efekty.

Piosenka i teledysk pojawia się obecnie w naszych mediach, szczególnie na Antenie Telewizji TVS, gdzie stawia pierwsze kroki w Szlagierowej Liście TVS. Oczywiście możecie ją w każdej chwili zobaczyć też na naszym kanale na Youtube.

 

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close