Szkolenie „Akademia Telewizyjna. Autoprezentacja przed kamerą z elementami wystąpień publicznych”,  to praktyczny kurs wystąpień publicznych zorganizowany w formie 8 godzinnego warsztatu. Całe szkolenie odbywa się w studio telewizyjnym TVS.
W Akademii Telewizyjnej TVS jest przewidziane jako 2 poziom szkolenia autoprezentacji.  

Oferujemy:

 • specjalnie przygotowany przez trenera-praktyka autorski program szkoleniowy autoprezentacja i wystąpienia publiczne,  
 • zajęcia w siedzibie Telewizji TVS w centrum Katowic,
 • wystąpienia publiczne i autoprezentację szlifować będziesz studiu telewizyjnym,
 • Repetitio est mater studiorum, dlatego ćwiczenia które wykonasz będą nagrywane, analizowane tak, by każde wystąpienie było perfekcyjne 

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Co osiągniesz dzięki udziałowi w szkoleniu :

Szkolenie w studiu TVS

Spotkania biznesowe to jeden z najbardziej wymagających elementów negocjacji. Często od tego, jakie wrażenie uda nam się wywrzeć na naszym rozmówcy zależy, czy osiągniemy sukces. Aby świadomie to wrażenie wywierać, warto zgłębić jego istotę. Dzięki naszemu szkoleniu pogłębisz kompetencje pozwalające na tworzenie strategii budowania wizerunku w tym sztuki autoprezentacji, będziesz przygotowana(y) do prowadzenia prezentacji w sposób profesjonalny zgodny ze przyjętymi standardami biznesowymi. Będziesz miał(a) szanse sprawdzić w praktyce jak przygotować się do wystąpień publicznych, poznasz klasyfikację wystąpień publicznych, sposoby określania celów i planowania wystąpień, doboru odpowiednich sformułowań, a także zasady przygotowania prezentacji a przede wszystkim dowiesz się jakie znaczenie ma mowa ciała.

Dla kogo przygotowaliśmy szkolenie?

Szkolenie „Akademia Telewizyjna. Autoprezentacja przed kamerą z elementami wystąpień publicznych.” powstało z myślą o osobach, które wiedzą co chcą powiedzieć, ale nie są pewne w jaki sposób mają to zrobić. Ich „normalny” dzień wypełniony jest spotkaniami, podczas których prezentują, przekonują, zachęcają, motywują i negocjują. Działają na scenie i poza nią. Zachęcamy do udziału w szkoleniu osoby zarządzające, związane z PR i marketingiem, prezentujące firmę, ale również osoby odpowiedzialne za komunikację wewnętrzną.

PROGRAM SZKOLENIA:

Program opiera się na pracy z kamerą dzięki czemu pracujemy nad pożądanymi zachowaniem uczestników szkolenia. 

1. Wystąpienie publiczne a autoprezentacja. Na co zwrócić uwagę zanim trafisz na „scenę”.

2. Autoprezentacja, czyli co chcę przekazać a co powinienem. Mowa ciała, modulowanie głosu, stosowanie chwytów retorycznych, efektowne i efektywne zakończenie prezentacji – ćwiczenia praktyczne

3. Zasady ZWZZ w praktyce, jak należy mówić by być zrozumianym, przekonującym i wzbudzać zainteresowanie. „Setki” wypowiedzi na potrzeby programów telewizyjnych, podstawowe zasady udzielania krótkich wypowiedzi – ćwiczenia praktyczne.

4. Czas na działanie. Wystąpienia publiczne – ćwiczenia praktyczne: wystąpienie podczas
konferencji/spotkania biznesowego – jak atrakcyjnie opowiedzieć o sobie i swojej firmie. Jak
przygotować się na rozmowę z dziennikarzem – ćwiczenia praktyczne.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA
8 godzinCENA SZKOLENIA:

CENA SZKOLENIA:

Cena 1560+vat zł/osoba

Teraz nowa niższa cenaskontaktuj się z nami
Za pomocą Facebook messanger: Kliknij

Podana ceny są cenami netto, należy dodać podatek VAT zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. W przypadku większej liczby osób istnieje możliwość negocjacji ceny. 

ZGŁOŚ SIĘ NA SZKOLENIE

 Cena zawiera: wynajęcie sali konferencyjnej, materiały biurowe, serwis obiadowy i kawowy.

Wyznacz trasę


Na czas szkolenia dostępny jest bezpłatny parking przy siedzibie Centrum Szkoleniowego TVS.


 Oświadczamy, iż Centrum Szkoleniowe TVS jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych i na szkolenia będące w naszej ofercie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania od 50% do 80% kosztów usługi rozwojowej. Dofinansowanie zależne jest od wielkości przedsiębiorstwa.

 

 

 

KONTAKT:

Za pomocą Facebook Messanger: Kliknij
Lub formularza kontaktowego:   

   

  ×

  Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

  Close