KrajRegionWiadomość dnia

103-latka z Polski wygrała walkę z koronawirusem

Tyle mówi się o tym, że koronawirus jest najbardziej niebezpieczny dla osób powyżej 60 roku życia. 103 latka, która przebywała w szpitalu w Kędzierzynie-Koźlu wygrała walkę z COVID-19. Lekarze czekają na wynik drugiego testu i jeśli będzie ujemny, to seniorka wyjdzie ze szpitala.

 

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Seniorka przebywała w szpitalu jednoimiennym w Kędzierzynie-Koźlu od 20 kwietnia br., kiedy to stwierdzono u niej obecność SARS-COV2 w organizmie. Ku zaskoczeniu lekarzy przebieg choroby dziesiątkującej wiele krajów świata, u kobiety był bardzo łagodny. Aktualnie po wykonaniu pierwszego testu, wynik był negatywny i wychodzi na to, że kobieta, która ma 103 lata wyzdrowiała. Pracownicy szpitala przekazują, że jeśli drugi test wyjdzie ujemnie to kobieta wyjdzie ze szpitala już w najbliższym czasie. Warto dodać, że na co dzień mieszka w Domu Pomocy Spłecznej w Kościeliskach.

To przykład prosto z Polski, ale nie brakuje ich przede wszystkim na świecie. Już jakiś czas temu wspominaliśmy o weteranie II Wojny Światowej z Brazylii, który wygrał walkę z koronawirusem mając 99 lat. Wspominał, że sama walka była cięższa niż na froncie, na który w przeszłości został wysłany.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus na Śląsku: Druga fala badań górników. Do niedzieli na kopalniach 13,5 tysiąca wymazów!

Czy szkoły na Śląsku są gotowe na otwarcie 25 maja? Związkowcy mają sporo wątpliwości

Od 20 maja w sprzedaży nie będzie już papierosów mentolowych ani tych z „klikiem”!

źródło: RMF 24

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close