KrajRegion

11-miesięczne dziecko pod kołami busa. To cud, że żyje

Mrożąca krew w żyłach sytuacja miała miejsce na parkingu przy jednym z marketów w Szprotawie (Lubuskie). Pod kołami cofającego busa znalazło się 11-miesięczne dziecko, które Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym zostało przetransportowane do szpitala z podejrzeniem złamania nóg.

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Do wyjątkowo niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartek (17 października), około godziny 10.00 na parkingu przy jednym z marketów w Szprotawie. Pod kołami busa wyjeżdżającego tyłem z miejsca parkingowego znalazło się 11-miesięczne dziecko. Auto przejechało po nogach dziecka, zanim rodzice zdążyli do niego podbiec. Dziecko z podejrzeniem połamania nóg zostało przetransportowane do szpitala na oddział dziecięcy. Późniejsza diagnoza medyków wykluczyła jednak poważniejsze urazy. Skończyło się na ogólnych potłuczeniach i strachu.

Na miejscu policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczyli ślady i materiał dowodowy w sprawie. Zarówno kierowca, jak i rodzicie dziewczynki w chwili wypadku byli trzeźwi. Cała sytuacja będzie dokładnie weryfikowana przez śledczych.

 

źr. Policja Lubuska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close