KrajPatronatyRegionSport

11. PKO Bytomski Półmaraton startuje za miesiąc! Zapisz się już dziś! [ZAPISY, NAGRODY]

11. PKO Bytomski Półmaraton startuje już za miesiąc. Trasa biegu tradycyjnie wiedzie ulicami Bytomia, które w tym czasie staną się miejscem zmagań i rywalizacji tysięcy biegaczy. Po raz piąty współorganizatorem wydarzenia jest Atrium Plejada. Warto już dziś zapisać się do udziału, by sprawdzić swoje siły i powalczyć o cenne nagrody. Wśród uczestników, którzy ukończą bieg, zostanie rozlosowany samochód osobowy Toyota Aygo.

 

 

11. PKO Bytomski Półmaraton startuje w sobotę, 14 września, o godzinie 11.00. Wszystkich, którzy do 31 sierpnia zarejestrują się do udziału w półmaratonie i w biegu lub marszu nordic walking na dystansie 10,5 km obowiązuje opłata startowa w wysokości 80 zł. Po tym terminie koszt zapisu wzrośnie do 100 zł. Udział w biegu na trasie 5 km wynosi 40 zł.

 

NAGRODY DLA KIBICÓW

 

Konkurs dla najaktywniejszych kibiców
Konkurs dla najaktywniejszych kibiców

 

Równolegle z przygotowaniami do półmaratonu trwa przyjmowanie zgłoszeń grup kibiców, dla których wyznaczono 6 stref na trasie biegu. Uczestnicy wydarzenia wybiorą spośród nich tę grupę, która wykaże się największą kreatywnością i siłą dopingu, zagrzewającą wszystkich biegaczy do wzmożonej rywalizacji. Przewidziano dla niej nagrodę w wysokości 500 zł.

 

ZGARNIJ TOYOTĘ AYGO

 

Toyota Aygo do zgarnięcia na 11. PKO Bytomskiego Półmaratonu
Toyota Aygo do zgarnięcia na 11. PKO Bytomskiego Półmaratonu

 

Wśród uczestników, którzy ukończą bieg na pełnym i średnim dystansie w regulaminowym czasie, zostanie rozlosowana nagroda główna – samochód osobowy Toyota Aygo. Przewidziano także liczne nagrody pieniężne i rzeczowe, w tym m.in. zegarek do biegania od Atrium Plejada, bony zakupowe o wartości 1000 zł i 500 zł od Castorama, vouchery na kwotę 500 zł od Swiss czy kosze prezentowe od Carrefour.

 

WSPARCIE NA TRASIE

Stowarzyszenie Rowerowy Bytom
Stowarzyszenie Rowerowy Bytom

Na trasie, poza publicznością, uczestników aktywnie wspierać będą członkowie Stowarzyszenia Rowerowy Bytom, zabezpieczający drogę przejazdu.

 

– Przygotowania do tegorocznego półmaratonu idą pełną parą. Na stronie biegu zarejestrowało się już ponad 700 osób. Atrium Plejada jest współorganizatorem i sponsorem wydarzenia już po raz piąty. Wzorem poprzednich lat dokładamy wszelkich starań, by zapewnić maratończykom komfortowe i bezpieczne warunki podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Zachęcamy do sprawdzenia swoich sił zarówno zaawansowanych biegaczy, jak i osoby debiutujące. Spotykamy się już 14 września o godzinie 11:00 pod Atrium Plejada! – mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

 

PKO Bytomski Półmaraton objęty jest Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego oraz Patronatem Prezydenta Miasta Bytom Mariusza Wołosza. Organizatorami wydarzenia są Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu. Sponsorem tytularnym biegu jest Bank PKO. Wśród sponsorów wydarzenia są: Atrium Plejada, Castorama, Carrefour, Decathlon, Toyota Czajka, ZBM Zdrowie i Swiss. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: TVS Silesia, Życie Bytomskie oraz Radio Piekary.

 

ZAPISY

Zapisy do udziału w 11. PKO Bytomskim Półmaratonie prowadzone są na stronie: www.zmierzymyczas.pl/zapisy/893/11-bytomski-polmaraton.html. Rejestracja trwa do 12 września 2019.

 

ZGŁOSZENIA GRUP KIBICÓW

Zgłoszenia grup kibiców przyjmowane są pod adresem tbugajski@osir.bytom.pl. Po zatwierdzeniu zgłoszenia, grupa otrzyma informację, w którym miejscu na trasie będzie prezentowała swój doping.

 

REGULAMIN

Regulamin, dokładną trasę biegu oraz szczegółowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronach: www.atrium-plejada.pl oraz www.bytomskipolmaraton.pl i https://pl-pl.facebook.com/bytomskipolmaraton.

 

***

 

Atrium Plejada

Atrium Plejada to bogaty dobór marek odzieżowych oraz niezwykła atmosfera. Na powierzchni ponad 31 tys. mkw. GLA znajduje się ponad 50 sklepów i punktów usługowych, w tym m.in. takie marki jak: Carry, CCC, Cropp, Deichmann, Diverse, Empik, RTV Euro AGD, H&M, House, Jysk, Grycan, Orsay, Promod, Reserved, Rossmann, Sephora, Martes Sport, Venezia, Only. Obok Centrum znajduje się market budowlany Castorama oraz salon sportowy Decathlon. Na parkingu centrum, który może pomieścić ponad 1,4 tys. aut znajduje się stacja benzynowa Carrefour, stacja ładowania pojazdów elektrycznych oraz myjnia samochodowa IMO. Atrium Plejada położona jest przy al. Jana Nowaka Jeziorańskiego (przy drodze krajowej nr 88), 15 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Dobra lokalizacja Atrium Plejada daje dogodny i łatwy dojazd samochodem, jak również komunikacją lokalną (2 bezpłatne linie autobusowe; linia 750 i 850).

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo- Wschodniej. W portfolio Grupy znajdują się 34 centra i nieruchomości handlowe zlokalizowane w czterech krajach, o wartości rynkowej 2,9 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 980 000 mkw. W październiku Grupa sfinalizowała transakcję nabycia za kwotę 301,5 mln euro prestiżowego kompleksu usługowo-handlowego Wars Sawa Junior, znajdującego się w sercu Warszawy, tym samym zwiększając do 85% udział aktywów w Polsce i Czechach w całości portfela. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS. Atrium posiada w Polsce 22 centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 581 200 mkw.

 

źródło: materiały prasowe
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close