KrajRegionŚwiat

13-latka z Polski zaszła w ciążę w Egipcie bo w basenie pływała sperma?

Brzmi jak streszczenie kiepskiego mema albo niesmaczny żart, ale to sprawa, która ma trafić na sądową wokandę! Matka 13-letniej dziewczyny chce skarżyć egipski hotel za to, że jej córka zaszła tam w ciążę… pływając w basenie!

 

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Ta sprawa obiegła dzisiaj polski internet – ale rozgłosu nadały jej brytyjskie tabloidy – „The Sun” oraz „Daily Mail”. Matka 13-latki z Polski miała stwierdzić, że jej córka zaszła w ciążę podczas pływania w basenie, w czasie spędzanych w Egipcie wakacji. Zdaniem kobiety – w basenie miała pływać sperma i w ten sposób doszło do zapłodnienia jej córki.

Jak donosi „Daily Mail” – kiedy Polka wróciła z wakacji w Egipcie, okazało się że jej 13-letnia córka jest w ciąży. Matka dziewczynki postanowiła działać i oskarża o to, co się stało hotel. Kobieta prawdopodobnie będzie od hotelu domagać się zadośćuczynienia. Niewykluczone, że sprawa trafi do sądu.

 

źródło: TVN 24
Obraz  Daniel Perrig z  Pixabay

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Co za tragedia! Uwielbiany trener Piasta Gliwice nie żyje!

Śląskie: TEGO w ściekach się nie spodziewacie! Służby muszą zbudować specjalną instalację!

Gliwice: Zygmunt Frankiewicz namaścił następcę. To wiceprezydent Adam Neumann

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close