Region

136 przypadków koronawirusa w PGG! Ponad tysiąc osób w kwarantannie

136 przypadków koronawirusa w PGG i 1015 pracowników na kwarantannie – to najnowsze dane przekazane przez rzecznika prasowego Polskiej Grupy Górniczej.

 

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

 

Według najnowszych danych, w PGG zakażonych jest 136 osób. Potwierdzone przypadki dotyczą: 77 osób w kopalni Jankowice, 55 osób w kopalni Murcki-Staszic i 20 osób w kopalni Sośnica.

Polska Grupa Górnicza poinformowała w poniedziałek, 27 kwietnia, o wstrzymaniu do 3 maja większości produkcji Murcki-Staszic w Katowicach oraz ROW Ruch Jankowice. Powodem jest duża liczba pracowników zakażonych Covid-19.

Sztab Kryzysowy PGG S.A. zdecydował także, że w kopalniach Murcki-Staszic i ROW Ruch Jankowice zintensyfikowane zostaną działania związane z przeprowadzaniem większej liczby testów dla pracowników przebywających na kwarantannie. Znacznie zwiększona zostanie też częstotliwość dezynfekcji pomieszczeń niezbędnych dla funkcjonowania zakładów.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Epidemia hejtu wobec lekarzy na Śląsku! W Gliwicach idioci zmasakrowali pielęgniarce auto! [ZDJĘCIA, WIDEO]

BURZE Z GRADEM przez 3 dni! Synoptycy wydali OSTRZEŻENIE!

Niższe diety dla radnych w Bytomiu przez koronawirus? Jest taki pomysł!

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “136 przypadków koronawirusa w PGG! Ponad tysiąc osób w kwarantannie”

  1. Nie róbcie sobie jaj , naukowcy na całym świecie już na dziesiątki sposobów udowodnili że to ściema a wy dalej pompujecię to szambo , nie ma żadnej epidemii zwykła grypa jest bardziej śmiertelna niż ten covid .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close