KrajRegion

15-latek zabił ojczyma, bo się nad nim znęcał. Wyrok sądu

Dobiegł końca proces 15-letniego Adama, który zabił swojego ojczyma. Mariusz S. – ojczym chłopaka, miał się nad nim znęcać. Sąd rodzinny wydał wyrok w sprawie.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Osuszanie KAŁUŻY i podryw na elektryczne BMW

Do tragedii doszło w Nowych Salmierzycach (województwo wielkopolskie). 15-letni Adam P. wprowadził się do swojego ojczyma – Mariusza S. pod koniec 2017 roku. Zamieszkał tam razem z matką i młodszą siostrą. Z relacji sąsiadów wiadomo, ze ich stosunki od samego początku się nie układały. Mariusz S. wyzywał 15-letniego Adama P. od darmozjadów i wyrzucał mu ubrania przez okno.

Odkąd zamieszkali razem, często było słychać kłótnie, Co tydzień była tam policja, ostatni raz mundurowi interweniowali tam na dzień przed tragedią – mówili sąsiedzi dziennikarzowi Faktu.

Jedna z kłótni przerodziła się w tragedię. Prawdopodobnie w trakcie awantury Adam P. chwycił z nóż, którym ugodził ojczyma. Ten zmarł.

Sąd rodzinny podjął decyzję o umieszczeniu Adama P. w zakładzie poprawczym. 15-latek przez trzy lata będzie pod nadzorem kuratora, tyle też będzie trwało zawieszenie kary.

Mateusz Pojda

źr.: Fakt

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close