AlarmKrajRegion

16-latek z wbitą w głowę strzałą z łuku! Kolega chciał go nastraszyć [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Koszmarny wypadek w Baszni Dolnej! 16-latek został trafiony prosto w głowę w strzałą! Strzała z łuku utkwiła mu w czole! Zdjęcia z tego zdarzenia wyglądają koszmarnie!

 

 

Zobacz także: Kto bestialsko zabił zwierzęta w Jaworznie? Zwłoki pływały w stawie


Wszystko wydarzyło się w Baszni Dolnej pod Lubaczowem. W czwartek, 21 maja wieczorem 16-latek z gminy Lubaczów, został postrzelony z łuku przez starszego kolegę. Nastolatek ze strzałą tkwiącą w głowie trafił do szpitala.

Policja dostała zgłoszenie o drastycznym zdarzeniu w Baszni Dolnej wieczorem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, trójka znajomych, w wieku od 16 do 19 lat, umówiła się na spotkanie, w lesie niedaleko „Kresowej Osady”. 19-latek zabrał ze sobą łuk i trzy strzały zakończone metalowym grotem. Kiedy zbliżył się do umówionego miejsca, z odległości ok. 60 metrów, zauważył swoich kolegów. Chcąc ich przestraszyć wycelował obok jednego z nich i oddał strzał.

Strzała przeleciała przez zarośla i trafiła 16-latka w głowę. Młodzi mężczyźni wezwali pomoc i pozostali z poszkodowanym do czasu przyjazdu służb ratunkowych. Nastolatek ze strzałą w głowie został przewieziony do szpitala w Lubaczowie, a następnie przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.

W dniu wczorajszym ok godz. 19 dyspozytornia medyczna DM 0905 Przemyśl odebrała bardzo nietypowe zgłoszenie .Osoba…

Opublikowany przez Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu Piątek, 22 maja 2020

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli łuk i strzały.

Zdjęcie 16-letniego chłopaka, przewożonego karetką do szpitala ze strzałą, wciąż tkwiącą w głowie opublikowało przemyskie pogotowie ratunkowe na swoim facebooku. -Jest to niestety kolejny już przykład do czego prowadzi bezmyślność i brak wyobraźni. Tym razem , na szczęście , nie doszło do najgorszego i nastoletni pacjent powróci do pełni zdrowianapisali ratownicy.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli łuk i strzały
Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli łuk i strzały

red: W.Żegolewski
źródło: KPP Lubaczów, Polsat News

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close