RegionWiadomość dnia

19-letni nożownik z Bytomia z zarzutami! Policja musiała strzelać do agresywnego mężczyzny [WIDEO]

Zarzuty usiłowania zabójstwa policjantów usłyszał dzisiaj 19-letni Dawid P., który w sobotę podczas domowej interwencji rzucił się z nożem na funkcjonariuszy. Policja musiała użyć broni i postrzeliła nastolatka w nogę.

 

 

HIT!!! Damian Holecki zaśpiewał w TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

– Podejrzany przyznał się jedynie do tego, że w trakcie interwencji policjantów posługiwał się nożem, natomiast zaprzeczył, jakoby działał z zamiarem pozbawienia życia. W dniu dzisiejszym został skierowany do Sądu Rejonowego w Bytomiu wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy – mówi Marek Furdzik, Prokurator Rejonowy w Bytomiu.

W sobotę, około godziny 11:30, policja otrzymała zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który demoluje mieszkanie. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce 19-latek był agresywny, nie reagował na polecenia odrzucenia noża. Wtedy Dawid P. rzucił się na policjantów. Dzisiaj nastolatek przyznał w prokuraturze, że przed atakiem zażył dopalacze oraz palił marihuanę.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nadchodzi Sylwester z TVS! Jakie gwiazdy zagrają w sylwestrową noc?

Świąteczno-noworoczny koncert charytatywny w Radiu Silesia. Cały dochód trafi do podopiecznych Fundacji TVS [WIDEO]

Strzelanina podczas mszy. Parafianie zabili napastnika

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close