KrajRegion

20 zastępów straży w akcji. Ogromny pożar wysypiska śmieci w Sławęcicach!

20 zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem, który objął wysypisko śmieci w Sławęcicach. Do gaszenia pożaru skierowano także dwa samoloty gaśnicze i helikopter.

 

 

Punkty za szczepienia w Katowicach! Kto zapłaci za defiladę?

TOP 5 Silesia Flesz – Premiera niedziela 19:50

20 zastępów straży pożarnej skierowano do gaszenia pożaru, jaki objął wysypisko śmieci w Sławęcicach w województwie opolskim. Akcję strażakom utrudniała bardzo wysoka temperatura. Szybko rozprzestrzeniający się ogień gaszono nie tylko z ziemi.

 

Pożar wysypiska śmieci w Sławęcicach gaszono również z powietrza – do akcji wezwano dwa samoloty gaśnicze i helikopter. Ogień objął obszar ok. 100 na 50 metrów. Niestety – gaszenia odpadów nie ułatwiała ani upalna pogoda, ani fakt, że zwałowisko śmieci ma ok. 10 metrów wysokości.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Kolejny zboczeniec w Jaworznie! Masturbował się przy dzieciach

Śląskie: 6-latka potrąciła dziadka i siostrę. Wjechała w nich autem…

Sosnowiec: Automaty na butelki okazały się strzałem w dziesiątkę!

 

Pożar został już – jak informują służby – opanowany, ale trwa jeszcze walka o to, aby ogień nie przedostał się na pobliski las. Zdaniem strażaków, akcja gaśnicza w Sławęcicach może potrwać jeszcze kilka godzin.

źródło: RMF FM
red: W.Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close