AlarmRegion

21-latek chciał przepłynąć zalew Sosina. Wpadł w panikę i zaczął tonąć!

Przecenianie swoich umiejętności pływackich i brak zdrowego rozsądku mogło skończyć się tragicznie dla mężczyzny, który chciał przepłynąć zalew Sosina. 21-latek próbował swoich sił, jednak w pewnym momencie wpadł w panikę i zaczął tonąć. Wyczerpanego mężczyznę wyciągnięto z wody i przekazano pod opiekę lekarzy. Funkcjonariusze prawdopodobnie uratowali mu życie.

Mundurowi zauważyli na środku zalewu mężczyznę, który miał problemy z utrzymaniem się na powierzchni wody i nie miał sił na dopłynięcie do brzegu. Policjanci natychmiast ruszyli mu z pomocą.

Mężczyzna został wyciągnięty z wody na pokład łodzi, gdzie udzielono mu pomocy przedmedycznej. Jak się okazało, 21-latek chciał przepłynąć Sosinę z jednego brzegu na drugi, ale opadł z sił i zaczął się topić.

Na szczęście mundurowi zapobiegli tragedii i przetransportowali pływaka na brzeg, przekazując go wezwanej na miejsce załodze pogotowia ratunkowego.

Na brzegu okazało się, że 21-letni mieszkaniec powiatu olkuskiego jest pijany. Przeprowadzone badanie alkomatem wskazało blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie mężczyzny.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close