KrajRegion

22-latek zgwałcił kobietę i jakby nigdy nic, odjechał na rowerze

22-latek najpierw zaczepiał słownie kobietę, później ją zaatakował, a na końcu zgwałcił. Po całym zdarzeniu uciekł na rowerze.

 

W minioną sobotę, około godziny 15:00, dyżurny nowodworskiej policji (woj. pomorskie) otrzymał zgłoszenie, że na obrzeżach miasta doszło do gwałtu. Na miejsce zostały skierowane patrole interwencyjne, ruchu drogowego. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, ustalili rysopis mężczyzny i natychmiast ruszyli na jego poszukiwania. Po kilkunastu minutach i rozpytaniu okolicznych mieszkańców, udało się ustalić sprawcę i go zatrzymać. Za domem, w którym przebywał, dzielnicowa znalazła również rower, którym się poruszał. Na miejscu zostały zabezpieczone materiały dowodowe.

Podejrzewanym okazał się 22–letni mieszkaniec powiatu. Badanie policyjnym alkotestem wykazało, że był nietrzeźwy, w organizmie miał prawie pół promila alkoholu. Zatrzymany został przewieziony do jednostki policji. Mężczyzna najprawdopodobniej usłyszy zarzuty dotyczące gwałtu. Zatrzymany, jako nieletni, odpowiadał za podobne przestępstwo. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

(źr: KWP Gdańsk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close