AlarmRegion

25-latka zniknęła bez śladu [FOTO] Gdzie jest Gabriela z Zawiercia?

Zaginiona kobieta od 3 lat przebywała na terenie Krakowa. Tam pracowała i mieszkała. Jej rodzina od dłuższego czasu próbuje bezskutecznie nawiązać z nią kontakt.

 

25-latka zniknęła bez śladu [FOTO] Gdzie jest Gabriela z Zawiercia?
25-latka zniknęła bez śladu [FOTO] Gdzie jest Gabriela z Zawiercia? (fot. KMP Zawiercie)
Zaginiona Gabriela Maciążek trzy lata temu wyjechała do Krakowa. Tam mieszkała i pracowała jako ekspedientka. W tym czasie mieszkająca w Zawierciu rodzina nie utrzymywała z nią bliższych kontaktów. Ostatnią rozmowę telefoniczną z zaginioną przeprowadzono na początki 2017 roku. Następne próby nawiązania z nią kontaktu były już bezskuteczne. W miniony czwartek rodzina złożyła oficjalne zgłoszenia o jej zaginięciu.

Poszukiwana Gabriela Maciążek ma 180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, brązowe oczy i naturalne jasne proste włosy farbowane na czarno.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z zawierciańskimi policjantami telefon (32) 67 38 255 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Wszelkie informacje można przekazać także za pomocą poczty elektronicznej kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close