RegionWiadomość dnia

27-latek groził pielęgniarce nożem. Po wszystkim uciekł ze szpitala

W poniedziałek (04.11) w częstochowskim szpitalu przy ulicy Mirowskiej rozegrała się scena rodem z kryminału. Nieobliczalny mężczyzna zaatakował personel medyczny, groził im nożem, po czym uciekł.

 

TOP 5 Silesia Flesz: Wyśmiewamy Sosnowiec, a puma grasuje!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Około godziny 1:20 w nocy do częstochowskiego szpitala przy ulicy Mirowskiej została wezwana policja. Jak wynikało ze zgłoszenia, 27-latek, który przyjechał do szpitala w karetce jest agresywny i niebezpieczny, do tego posiada nóż. Jego dziwne zachowanie jasno wskazywało, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków.

Powodem jego zachowania była sama wizyta w szpitalu. Jak wynika z ustaleń policji, kilka godzin wcześniej to właśnie zachowanie mężczyzny i podejrzenie, że jest on pod wpływem narkotyków zadecydowało o przewiezieniu go do szpitala.

„Mężczyzna aktualnie znajduje się pod dozorem policyjnym. Na pewno usłyszy wiele zarzutów, w tym naruszenie nietykalności funkcjonariuszy społecznych oraz skierowanych wobec nich gróźb karalnych”. – mówi aspirant sztabowa Marta Kaczyńska z Komendy Miejskiej w Częstochowie. 

Źródło: KMP w Częstochowie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Trzech 19-latków zginęło w Zawierciu. Będzie śledztwo w sprawie tragicznego wypadku [WIDEO]

Spalarnia odpadów powstanie jednak w Rudzie Śląskiej? Inwestor złożył nowy wniosek

https://tvs.pl/informacje/wlasciciel-freestyle-park-w-chorzowie-uratowal-8-miesieczne-dziecko-wideo-z-akcji-podbija-internet/

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close