AlarmKrajRegion

6 osób zginęło! Koszmar na A6 pod Szczecinem! Zderzenie ciężarówki i osobówek skończyło się potwornym pożarem! [WIDEO]

Koszmarny i tragiczny w skutkach wypadek na autostradzie A6 pod Szczecinem. W zderzeniu siedmiu samochodów, w tym ciężarówki, zginęło sześć osób. Jedenaście osób zostało rannych.

 

 

Nie damy wyciąć MUCHOWCA! TOP 5 Silesia Flesz w obronie lasu!

Wypadek miał miejsce 500 metrów od zjazdu na Wielgowo w kierunku Świnoujścia, między węzłami Kijewo i Dąbie. Straż pożarna poinformowała, że spłonęło pięć z siedmiu pojazdów biorących udział w karambolu.

 

Bilans wypadku jest tragiczny – nie żyje sześć osób! Jedna osoba w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala, a dziesięcioro poszkodowanych jest opatrywanych na miejscu. W sumie w wypadku uczestniczyły 22 osoby. Wśród poszkodowanych było siedmioro dzieci – zostały już zaopatrzone medycznie, jak podają służby – nic poważnego się im nie stało.

Ustalany jest przebieg wypadku pod Szczecinem na autostradzie A6, w jaki sposób doszło do zderzenia osobówek i dlaczego wybuchł tak gwałtowny i trudny do opanowania pożar.

 

-Jezdnia A6 w kierunku Goleniowa jest zablokowana – poinformowała GDDKiA.

 

Na miejscu trwa akcja. usuwane z autostrady A6 są wypalone wraki rozbitych samochodów. Autostrada A6 w rejonie Szczecina jest zablokowana. Na miejscu jest prokurator – ustalane są okoliczności i przebieg tego tragicznego wypadku.

źródło: TVP Info
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close