KrajRegionSport

Adam Nawałka trenerem Lecha Poznań? Ma zarobić więcej, niż w kadrze narodowej

Adam Nawałka jest bliski objęcia posady trenera Lecha Poznań. Do rozstrzygnięcia pozostają ponoć dwie kwestie – długość kontraktu i gaża, na jaką Nawałka umówi się z Kolejorzem. ta – zdaniem serwisu sport.pl ma być wyższa, niż kiedy Nawałka był trenerem kadry narodowej.

 

Akcja #niePiSzęsię i choinki za gazety, czyli najnowsze wydanie TOP 5 NEWSÓW SILESIA FLESZ

Jak informuje serwis sport.pl, Adam Nawałka może dostać miesięcznie w Lechu Poznań jako trener klubu nawet 150 tysięcy złotych miesięcznie. Jego asystenci dostawaliby do podziału drugie tyle. Na tym ponoć żądań nie koniec, bo Nawałka – zdaniem serwisu – miałby mieć także wolną rękę w sprawie transferów.

Po zwolnieniu Ivana Djurdjevicia władze Lecha Poznań rozpoczęły poszukiwania nowego trenera. Jak poinformował m.in. Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny WP Sportowych Faktów, poważnym kandydatem do objęcia funkcji szkoleniowca Kolejorza jest Adam Nawałka. Co ciekawe, były selekcjoner miałby się związać z klubem z Bułgarskiej tylko do końca sezonu.

-Długość kontraktu jest największym nonsensem. Nie sądzę, żeby Adam Nawałka mógł się zgodzić na tak krótki termin – stwierdził były selekcjoner, Jerzy Engel.

(źr: WZ/TVP Sport/sport.pl)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close