AlarmKrajRegion

Akcja w Jaskini Wielkiej Śnieżnej została zakończona

Akcja poszukiwawcza prowadzona w Jaskini Wielkiej Śnieżnej została przerwana – poinformowali Przedstawiciele Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wszystko z troski o bezpieczeństwo ratowników.

 

Punkty za szczepienia w Katowicach! Kto zapłaci za defiladę?

TOP 5 Silesia Flesz – Premiera niedziela 19:50

 

TOPR-owcy podjęli decyzję o przerwaniu akcji poszukiwawczej w Jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach.  Uznano, że działania te nie są obecnie sprawą pilną, a priorytetem jest bezpieczeństwo ratowników.

Wczoraj, 22 sierpnia, wieczorem odnaleziono ciało jednego z grotołazów. Ratownicy zakładają, że ciało kolejnego grotołaza znajduje się nieco dalej.

CZYTAJ TAKŻE: Odnaleziono ciało jednego z grotołazów, który zaginął w Jaskini Wielkiej Śnieżnej

Odnaleziono ciało jednego z grotołazów, który zaginął w Jaskini Wielkiej Śnieżnej

 

Aktualnie opracowywany jest plan akcji, ale działania nie są już tak gorączkowe jak dotąd. Dotarcie do ciał i ich wydobycie na powierzchnię, jak informuje TOPR, zostanie rozłożone w czasie.

 

Akcja poszukiwawcza w Jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach trwała od soboty. Podczas eksploracji nieznanych dotąd korytarzy w tzw. Przemkowych Partiach dwaj grotołazi zostali odcięci przez wodę, która zalała część korytarza. Ich towarzysze zdołali wyjść z jaskini i zawiadomiła ratowników TOPR.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

NIESAMOWITE! Ma 95 lat i przeszła 1000 kilometrów na Jasną Górę! [ZDJĘCIA]

Nowy sposób złodziei. Bądź sprytniejszy, nie daj się oszukać!

Jaworzno: SZOK! Masturbował się w piekarni przy dzieciach 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close