KrajRegion

Akcja Znicz 2019: Pijani kierowcy nie zawiedli. Już ponad 100 złapanych na podwójnym gazie!

Niestety. Tradycji stało się zadość. Wszystkich Świętych to na drogach święto „wszystkich pijanych”. Policja tyko do godziny 15.00 w piątek, 1 listopada złapała aż 111 pijanych kierowców!

 

 

Spiderman grasuje po Bytomiu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Statystki policyjnej akcji Znicz 2019 nie są najlepsze. Do popołudnia 1 listopada na polskich drogach doszło do ponad 40 wypadków. Bilans to 1 ofiara śmiertelna i ponad 50 rannych. Niestety, znać o sobie znowu dali kierowcy na podwójnym gazie. Tych, którzy coś wydmuchali do alkomatu policja w całej Polsce złapała dzisiaj aż 111. A bilans do końca dnia z pewnością wzrośnie.

Policyjna akcja Znicz – to tak naprawdę nie tylko akcja samej policji – w działaniach w pobliżu cmentarzy ale także na głównych drogach w całym kraju oprócz funkcjonariuszy policji udział bierze także Żandarmeria Wojskowa. W sumie – bezpieczeństwa na drogach pilnuje ponad 5000 mundurowych, w tym policyjna spec-grupa SPEED.

Od 31 października do 3 listopada trwają policyjne działania pn. "ZNICZ", których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i płynności ruchu na polskich drogach w okresie "Wszystkich Świętych ". Apelujemy do kierujących pojazdami i innych uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów i współodpowiedzialność za bezpieczeństwo, zdrowie i życie wszystkich uczestników ruchu drogowego.Służymy pomocą.

Opublikowany przez Polska Policja Czwartek, 31 października 2019

Apelujemy do kierujących pojazdami i innych uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów i współodpowiedzialność za bezpieczeństwo, zdrowie i życie wszystkich uczestników ruchu drogowego – mówią policjanci i przypominają, że akcja Znicz 2019 potrwa do 3 listopada.

 

źródło: RMF FM
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pieprz czarny mielony skażony bakterią Salmonella [OSTRZEŻENIE GIS]

Na zabytki, na hospicja, dla potrzebujących. Kwesty we Wszystkich Świętych na śląskich cmentarzach

Górnik Zabrze-Piast Gliwice 3 listopada. Gdzie oglądać derby ekstraklasy?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close