RegionSportWiadomość dnia

Górnik Zabrze-Piast Gliwice 3 listopada. Gdzie oglądać derby ekstraklasy?

Już 3 listopada derby Śląska. W piłkarskiej ekstraklasie zmierzą się Górnik Zabrze i Piast Gliwice. Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Piast Gliwice 3 listopada?

 

 

Spiderman grasuje po Bytomiu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

W najbliższą niedzielę, 3 listopada będzie możliwość obejrzenia meczu derbowego Górnik – Piast w strefie VIP na Stadionie Miejskim w Gliwicach zupełnie za darmo. Podczas imprezy odbędą się konkursy z nagrodami oraz wyeksponowany zostanie Puchar Mistrzów Polski.

-Zapraszamy wszystkich kibiców na bezpłatne oglądanie meczu w strefie VIP na Stadionie Miejskim w Gliwicach. Wiemy jak ważne są Derby. Nie może cię zabraknąć – mówią przedstawiciele Piasta Gliwice i zapraszają na wspólne oglądanie meczu Górnik Zabrze – Piast Gliwice!

Wspólne oglądanie meczu przy Okrzei 20 rozpocznie się o godzinie 14:00. Impreza będzie trwała do ostatniego gościa w klubowej restauracji. Na wejściu każdy karnetowicz otrzyma kupon na darmowy napój, a podczas wspólnej zabawy przeprowadzone zostaną konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Na obecne na evencie dzieci będzie czekać kącik plastyczny oraz konsola do gry w FIFA. Prowadzona będzie także sprzedaż klubowych gadżetów.

-Ważne! Nie będą prowadzone zapisy na udział w tym wydarzeniu. Liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie w imprezie decyduje kolejność przybycia. Przyjdź 3 listopada na Okrzei 20 i kibicuj razem z nami! Już teraz zapraszamy życząc pozytywnej energii i sportowych wrażeń – zachęcają przedstawiciele Piasta Gliwice!

 

Mecz Górnik Zabrze – Piast Gliwice można oczywiście obejrzeć także na żywo. Jak kupić bilet?

 

Już 3 listopada derby Śląska. W piłkarskiej ekstraklasie zmierzą się Górnik Zabrze i Piast Gliwice. Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze - Piast Gliwice 3 listopada? (fot. Górnik Zabrze)
Już 3 listopada derby Śląska. W piłkarskiej ekstraklasie zmierzą się Górnik Zabrze i Piast Gliwice. Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Piast Gliwice 3 listopada? (fot. Górnik Zabrze)

 

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Piastem Gliwice (3 listopada, niedziela, godzina 15:00). Poniżej informacje sprzedażowe uwzględniające dwa najbliższe dni. Piątek,1 listopada (Wszystkich Świętych) – punkty stacjonarne są nieczynne. Bilety można nabywać tylko drogą internetową!

Można korzystać z portalu www.bilety.arenazabrze.pl

Dla sympatyków, którzy jeszcze nie korzystali z tego sposobu zakupu biletu na mecz Górnika, zabrzański klub przygotował specjalną instrukcję w formie video.

 

źródło: Piast Gliwice/Górnik Zabrze

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Racibórz chce zakazać palenia węglem! To będzie pierwsze takie miasto w regionie [WIDEO]

Tragiczny wypadek na drodze S1 w Mierzęcicach! [NOWE FAKTY,WIDEO]

Niebezpieczna substancja w paragonach fiskalnych! Powoduje raka, niepłodność i otyłość

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close