Region

Tragiczny wypadek na drodze S1 w Mierzęcicach! [NOWE FAKTY,WIDEO]

Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i samochód ciężarowy. Jedna osoba zginęła na miejscu. Do wypadku doszło dziś około godziny 6.

 

 

Spiderman grasuje po Bytomiu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


Wstępne ustalenia policyjne wskazują na to, że kierowca tira z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadził do czołowego zderzenia z jadącą z naprzeciwka kią sportage. W tym samochodzie podróżowała 43-letnia mieszkanka powiatu będzińskiego. W wyniku obrażeń poniesionych w następstwie zderzenia kobieta zmarła na miejscu. W zdarzeniu uczestniczył również trzeci kierujący, jest to kierowca opla astra – mówi kom. Paweł Łotocki, KPP w Będzinie.

Tragiczny wypadek na drodze S1 w Mierzęcicach! [NOWE FAKTY,WIDEO]
Tragiczny wypadek na drodze S1 w Mierzęcicach! [NOWE FAKTY,WIDEO]
50-letniemu mieszkańcowi Zabrza nic się nie stało. Na miejscu czynności prowadziła prokuratura i policyjni technicy. Wiadomo już, że zarówno kierowca opla, jak i samochodu ciężarowego byli trzeźwi. Z powodu wypadku droga S1 w obydwu kierunkach była zablokowana przez wiele godzin, policja wyznaczyła objazdy równoległą do drogi S1 drogą krajową 78.

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

3 thoughts on “Tragiczny wypadek na drodze S1 w Mierzęcicach! [NOWE FAKTY,WIDEO]”

  1. Zginęła moja koleżanka
    Pokój jej duszy.
    Do rządzących myśle ze kierowca w wieku 60 lat to już jest wrak wiec pozwalacie dalej na to. Poseł może pracowac w takim wieku, urzędnik tez bo nie zrobi nikomu krzywdy. Zostawiła 3 dzieci ciężko im było na początku lat 90 teraz miała fajna prace cieszyli się i co Zostawiła wszystko przez bezmyślność grupy osób bo chcą więcej więcej Życie takie jest marne.

    1. Pan pozwoli, ale się nie zgodzimy z tezą, że 60 lat to wrak. Proszę nie generalizować i nie obrażać wielu ludzi w tym wieku – skoro 60 lat to Pana zdaniem za dużo, aby wsiąść za kółko, to czy nie za dużo, aby nadal pracować na emeryturę? Czy 60-letni człowiek w pracy nie może Pana zdaniem popełnić błędu, który także będzie skutkował jakimś nagłym zdarzeniem? Naprawdę, proszę nie ferować tak lekko wyroków. Łączymy się w bólu po stracie koleżanki, ale ocenę sytuacji proszę zostawić odpowiednim instytucjom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close