KrajRegion

Ależ zaskoczenie! Oświadczył się swojej dziewczynie podczas przysięgi wojskowej! [WIDEO]

Oświadczyny widzieliśmy już w różnych miejscach – na meczu piłkarskim, podczas koncertu czy nawet w …piwiarni. Ale takie widzimy pierwszy raz. Chłopak oświadczył się dziewczynie na przysiędze wojskowej. Przysięgę – żeby była jasność – składała właśnie jego ukochana 😉

 

 

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!

Paweł Lipski oświadczył się szeregowej Patrycji Białobrzeskiej podczas przysięgi wojskowej w 5. Mazowieckiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w Ciechanowie. – Moja narzeczona jest bardzo wyjątkowa, dlatego takie nietypowe, wyjątkowe oświadczyny – powiedział mężczyzna.

Podkreślił, że dla jego narzeczonej wojsko jest częścią życia, dlatego chciał, żeby związane z nim były także oświadczyny. Szeregowa Patrycja Białobrzeska była zaskoczona, jednak uznała pomysł za trafiony. – Zaskoczenie najpierw, ale jak już zobaczyłam swojego, teraz już narzeczonego, to byłam szczęśliwa – przyznała.

Mój Kochany ❤️ ❤️ ❤️

Opublikowany przez Patrycja Białobrzewska Niedziela, 7 lipca 2019

Paweł Lipski co prawda w terytorialsach nie służy, jednak otrzymał propozycję wstąpienia w ich szeregi.

źródło: TVP, „Teleexpress”
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close