KrajRegion

Amp futbol w Katowicach. Otwarty trening piłkarski odbędzie się 26 stycznia w Kopalni Futbolu

Otwarty trening piłkarski dla osób po amputacji lub z wadą wrodzoną kończyny. Darmowy trening odbędzie się 26 stycznia w godzinach 10-12 w nowoczesnej hali katowickiej Kopalni Futbolu (ul. Milowicka 1F). Trening odbędzie się bez względu na pogodę – pod balonem, w komfortowych warunkach. Organizatorzy zapewniają opiekę fizjoterapeutyczną, porady fachowców i rozmowy w miłym gronie.

 

Zajęcia poprowadzi doświadczony trenerski duet Kuloodpornych: Dawid Polak i Maciej Kozik.

Maciej Kozik to wieloletni trener grup młodzieżowych GKS-u Katowice, który doprowadził juniorów „Gieksy” (rocznik 1995) do wicemistrzostwa Śląska w sezonie 2011/2012.
Dawid Polak to były trener grup dziecięcych w GKS Katowice (2012-2016), mgr wychowania fizycznego oraz instruktor sportów siłowych na AWF Katowice.

Amp futbol w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Kuloodporni szukają nowych graczy, którzy będą mieli okazję powalczyć o medale Mistrzostw Polski, powołania do reprezentacji Polski i stypendia. Kuloodporni są aktualnym wicemistrzem Polski i zaczynają przygotowania do nowego sezonu. Na rozegranych w Meksyku Mistrzostwach Świata, Polskę reprezentowało aż czterech zawodników Kuloodpornych, a ich występy śledziły tysiące kibiców za pośrednictwem, m.in. transmisji internetowych.

Poza aspektami czysto sportowymi, amp futbol, to doskonała forma rehabilitacji społecznej i ruchowej. W klubie panuje świetna atmosfera, a mecze ligowe i reprezentacyjne to również okazja do podróży po Polsce i świecie. Ty też możesz dołączyć do klubu Kuloodpornych i zostać Silnym mimo przeszkód!

Informacje i zapisy⤵
▶ 606 300 315
▶ kontakt@kuloodpornibielsko.pl
▶ Messenger: m.me/AmpFutbolBielsko

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close