KrajRegion

Aplikacja Ruchu Chorzów działa! Pierwszy efekt? Wyremontowana szatnia!

Chorzów: Ponad 10 tysięcy pobrań i ponad 25 tysięcy złotych na klubowym koncie – aplikacja Ruchu Chorzów odniosła wielki sukces. Dzięki niej klub zarabia, a kibiców nic to nie kosztuje.

 

TOP 5 Silesia Flesz bije kolejne rekordy z WOŚP i pyta kto i po co bije kota?!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Aplikacja Ruchu Chorzów została uruchomiona zaledwie miesiąc temu, ale już teraz można stwierdzić, że pomysł był bardzo trafiony. Z pozoru nie różni się niczym od innych klubowych aplikacji, ale tu zastosowano nowatorskie rozwiązanie – moduł finansowy. Dzięki niemu kibice Niebieskich mogą wspierać swój klub nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów – wystarczy, że z pomocą aplikacji będą robić codzienne zakupy. 

– W pierwszym miesiącu zebraliśmy środki na realizację dwóch celów – remontu szatni i zakupu sprzętu fizjoterapeutycznego. Kolejnym pomysłem jest dofinansowanie zgrupowania pierwszej drużyny, na co zebraliśmy już blisko 9000 zł, z zakładanych 15 000 zł – informuje Ruch Chorzów na swojej stronie internetowej.

 

Aplikację Ruchu Chorzów pobrano już ponad 10 tys. razy

Jak się to udało? Wystarczy podać kilka liczb. Według podsumowania przedstawione przez klub z Cichej w ciągu pierwszego miesiąc kibice Niebieskich:

  • pobrali aplikację 10944 razy
  • zgłosili 3786 kart płatniczych
  • zarejestrowali 277 kart partnerskich
  • dokonali 2536 transakcji w punktach partnerskich
  • wydali na zakupy w 139. punktach partnerskich ponad 354 000 zł
  • co przyniosło klubowi zwrot w wysokości ponad 25000 zł

 

Jak działa aplikacja Ruchu Chorzów?

Przypomnijmy, że by wspierać finansowo Ruch Chorzów wystarczy w klubowej aplikacji zarejestrować swoja kartę płatniczą, a później płacić nią za codzienne zakupy. Niebiescy stworzyli sieć lokalnych punktów partnerskich, gdzie z każdej takiej transakcji część środków trafi na klubowe konto. Można także wspierać Ruch poprzez zakupy w internecie. W tym przypadku nie trzeba rejestrować karty, wystarczy tylko przejść do sklepu w sieci z pozycji aplikacji. Wśród internetowych partnerów klubu jest ponad tysiąc sklepów, a wśród nich m.in.: Adidas, AliExpress, CCC, Castorama, Empik, New Balance, Pyszne.pl i wiele innych. Ruch Chorzów nawiązał także współpracę z BP i Tesco, gdzie można wspomagać klub poprzez karty przedpłacone.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Kibole Zagłębia Sosnowiec zrobili oborę w Obornikach! Ostra zadyma na imprezie dla chorego dziecka! [WIDEO]

SENSACJA! W lesie w Bieruniu odkryto samolot. W środku znaleziono zwłoki załogi [WIDEO, ZDJĘCIA]

Katowice: Właściciele sklepów z alkoholem chcą powstrzymać prohibicję i mają już na to patent!

 

źr.: mojchorzow.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close