RegionWiadomość dnia

Areszt dla kierowcy, który wjechał w cztery kobiety na przejściu w Rudzie Śląskiej

Sąd w Rudzie Śląskiej tymczasowo aresztował 60-letniego kierowcę, który w ubiegłym tygodniu wjechał w cztery kobiety, które wyszły na pasy dla pieszych zza autobusu. Jedna z kobiet zginęła, 3 trafiły do szpitala. Sąd aresztował kierowcę na 3 miesiące.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Smog, Horror, Ojczyzna i kontener za dwa melony!

Sąd zdecydował o areszcie tymczasowym na wniosek śledczych i prokuratora. 60-latek trafił do aresztu na 3 miesiące. Przypomnijmy – do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Rudzie Śląskiej w minioną środę. Na ulicy Orzegowskiej cztery kobiety weszły na przejście dla pieszych zza autobusu. Zostały potrącone przez Volkswagena, którym kierował 60-letni mężczyzna.

Niestety – wypadek w Rudzie Śląskiej okazał się tragiczny w skutkach. Na miejscu zginęła 77-letnia kobieta, pozostałe trzy potrącone trafiły do szpitala. Wiadomo, że 60-latek w chwili wypadku był trzeźwy. Wciąż wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
(WZ)

Sąd zdecydował o areszcie tymczasowym na wniosek śledczych i prokuratora. 60-latek trafił do aresztu na 3 miesiące (fot.Jacek Puto)
Sąd zdecydował o areszcie tymczasowym na wniosek śledczych i prokuratora. 60-latek trafił do aresztu na 3 miesiące (fot.Jacek Puto)
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close