Argentyna upokorzona! Messi i spółka za burtą? [TWEETY PO MECZU]

Mistrzostwa Świata Rosja 2018 po raz kolejny udowadniają, że na murawie nie grają nazwiska. Kolejna z piłkarskich potęg, naszpikowana gwiazdami Argentyna przegrywa z Chorwacją. Messi, Aguero i spółka po dwóch meczach mają zaledwie jeden punkt i znajdują się w arcytrudnej sytuacji. Chorwacja za to z 6 punktami jest już pewna awansu do kolejnej rundy! Ogniści są na tym mundialu bardzo groźni, mogą zajść naprawdę daleko! Argentyna – Chorwacja 0:3!

Punktualnie o 20.00 rozpoczął się mecz Argentyna – Chorwacja. Od groźnej akcji zaczęli Chorwaci! Perisic uderzył z pola karnego w kierunku dalszego słupka, obronił jednak Caballero.

W 12. minucie przed szansą stanęli Biało-błękitni. Mezy potężnie uderzył, piłkę zablokował jednak Chorwacki obrońca.

Piętnaście minut później przed szansą stanął Aguero. Gwiazdor Reprezentacji Argentyny strzelił, na drodze stanął mu jednak Vida i wybił na rzut rożny. Argentyna – Chorwacja 0:0.

Perez w 30. minucie fatalnie pudłował na pustą bramkę Chorwatów! To powinien być gol dla Argentyny!

Odpowiedź Ognistych w 33 minucie. Strzelał szczupakiem Mandzukic, nie trafił jednak w bramkę. Napastnik tej klasy nie powinien tak pudłować! Było bardzo blisko!

Zaraz przed przerwą kolejna szansa Chorwatów. Modric podał do Rebicia, ten niestety źle przyjął piłkę i uderzył ponad poprzeczką. Na przerwę zawodnicy obu zespołów schodzili bez dorobku bramkowego.

Statystyki po pierwszej połowie:

Drugą połowę od ciekawej akcji zaczęli Argentyńczycy. Tagliafico podał do Aguero, ten strzelił jednak wprost w bramkarza.

Natychmiastowo odpowiedzieli Chorwaci! W 53, minucie Rebic uderzył pięknym wolejem pod poprzeczkę i zdobył gola dla Chorwacji! Argentyna 0, Chorwacja 1.

Subasic uratował Chorwatów przed stratą bramki! W 64. minucie Meza uderzył mocno i celnie, z problemami, ale obronił Chorwacki bramkarz.

Trzy minuty przed szansą stanął Mandzukic, piłka otarła się o siatkę, niestety boczną.

Chorwaci skutecznie korzystają z niemocy Biało-błękitnych.

Modric pieczętuje wygraną przepięknym strzałem z 25 metrów! Trafił tuż przy słupku i nie dał szans bramkarzowi! 2:0 dla Chorwacji! Argentyńczycy stanęli jak wryci!

Rakitic przepięknie uderzył z rzutu wolnego i trafił w poprzeczkę! Chorwacja grała jak z nut!

Kolejny gol dla Chorwatów w 91 minucie! Rakitic do pustej bramki. Argentyna na kolanach!