KrajRegionWiadomość dnia

Knurów: Awantura w kinie! Wszystko przez „Botoks”. Musiała interweniować policja

Awantura na seansie filmu Botoks! Czegoś takiego pracownicy kina się nie spodziewali. Wszystko zaczęło się podczas sceny przedstawiającej seks kobiety z psem.

Awantura na seansie filmu Botoks była zaskoczeniem dla pracowników kina. Najnowszy film Patryka Vegi opowiada o służbie zdrowia. Od samego początku wzbudzał skrajne emocje, zerbał też sporo negatywnych opini. Mimo to bije rekordy oglądalności.

Na projekcji filmu w Knurowie, podczas sceny przedstawiającej seks kobiety z psem,  w oglądaniu przeszkadzało trzech mężczyzn, którzy głośno i wulgarnie wyrażali swoje opinie. Mimo próśb pracownika kina, panowie nadal zachowywali się głośno, dlatego postanowiono wezwać straż miejską. Na nieszczęście dla innych oglądających, nawet strażnicy miejscy nie pomogli. Na miejscu pojawiła się policja. 30-letni mieszkaniec Knurowa, który awnturował się najbardziej trafił do aresztu.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close