RegionWiadomość dnia

Będzie sklep socjalny w Sosnowcu. „Szukamy odpowiedniego miejsca”

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński poinformował w mediach społecznościowych, że w mieście powstanie sklep socjalny. Podobny obiekt jest już między innymi w Katowicach, gdzie otworzyła go Fundacja Wolne Miejsce.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

– Kojarzycie sklepy socjalne? To takie miejsca, gdzie można zrobić zakupy, ale w cenach DUŻO niższych niż ceny rynkowe. Zakupy w nich mogą zrobić osoby potrzebujące. Co Wy na to, aby takie miejsce powstało także w Sosnowcu? Zdradzę, że jesteśmy już po rozmowach i niedługo będę miał dla Was dobre wieści. Właśnie szukamy odpowiedniego miejscapisze Arkadiusz Chęciński w mediach społecznościowych.

W grudniu ubiegłego roku Fundacja Wolne Miejsce otworzyła pierwszy w województwie sklep socjalny, który znajduje się w Katowicach. Ceny w nich są naprawdę symboliczne, kupić można np. żywność i środki czystości.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nowe obostrzenia? Jak nie mieszkacie na Warmii i Mazurach, to niewiele się zmieni

Policja w Jaworznie wzywa uczestników Strajku Kobiet na komendę. Przyszli i zrobili protest! [WIDEO]

Olsztyn chce przywrócenia praw miejskich. I chce się nazywać Olsztyn Jurajski [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close