Region

Będzin: 34-latek podejrzewany o pedofilię zatrzymany!

Będzińska i czeladzka policja zatrzymała 34-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej – mężczyzna jest podejrzewany o nawiązanie kontaktów pedofilskich z osobą małoletnią. Mało tego, w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli marihuanę.

Do zdarzenia doszło na początku czerwca w Czeladzi. Mężczyzna zaczepił napotkaną na ulicy dziewczynkę, zdobył jej numer telefonu i zaczął z nią korespondować. Mama małoletniej, przeglądając rozmowy prowadzone przez jej dziecko z nieznaną osobą, nabrała podejrzeń, że może mieć do czynienia z pedofilem. Zaniepokojona sytuacją o swoich podejrzeniach opowiedziała policjantom.

Prowadzone przez będzińskich i czeladzkich kryminalnych czynności naprowadziły ich na trop, a następnie zatrzymanie mężczyzny. W trakcie wykonanych czynności w miejscu zamieszkania 34-latka, policjanci znaleźli kilkanaście gramów marihuany. Dalszym losem zatrzymanego zajmie się teraz sąd i prokurator.

(źr.: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close